Repertuar

Oszuści - spektakl komediowy | GODZINA ANULOWANA

Data wydarzenia:
17 Grudzień 2021 godz. 17:30
Lokalizacja:
Sala teatralna
Ceny biletów: 
Parter - 100 zł | 130 zł
Balkon - 80 zł

INFORMUJEMY, ŻE ODSŁONA SPEKTAKLU OSZUŚCI ZAPLANOWANA NA 17 GRUDNIA G. 17:30 SIĘ NIE ODBĘDZIE. OSOBY, KTÓRE ZAKUPIŁY BILET NA DANĄ GODZINĘ, MOGĄ NA JEGO PODSTAWIE WZIĄĆ UDZIAŁ W ODSŁONIE SPEKTAKLU ZAPLANOWANEJ NA TEN SAM DZIEŃ O GODZINIE 20:15.

17 grudnia o 17:30 na deskach Sali Teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia odbędzie się spektakl komediowy Oszuści w wykonaniu aktorów Och-Teatru!

Trzy związki: dwa małżeństwa i młodzi kochankowie stojący przed decyzją – ślub czy rozstanie? Oszuści to wspaniała komedia zbudowana na sieci małych i dużych kłamstw. Michelle i Allen są ze sobą już dwa lata. Oboje mają wątpliwości, czy spędzić ze sobą resztę życia. Zwracają się po radę do swoich rodziców. Czy mogą spodziewać się szczerej odpowiedzi? W ramach zacieśniania więzi organizują kolację, podczas której wszyscy mają się lepiej poznać. Ten wieczór wywróci ich życie (lub życie trzech par) do góry nogami. W spektaklu Oszuści z dużą lekkością stawiane są trudne pytania – o kondycję współczesnej rodziny i małżeńską nudę.

BILETY DOSTĘPNE TUTAJ

Obsada:
Michalina Łabacz
Gabriela Muskała
Beata Ścibakówna
Piotr Grabowski
Filip Pławiak
Zbigniew Zamachowski

Produkcja: Och-Teatr
Reżyseria: Jan Englert
Przekład: Michał Ronikier
Scenografia: Arkadiusz Kośmider
Kostiumy: Dorota Williams
Opracowanie muzyczne: Agnieszka Szczepańska

ORGANIZATOR
adria-art.pl
facebook.com/adriaartpl
instagram.com/adriaartpl

Przed zakupem biletów, prosimy o zapoznanie się regulaminem korzystania z oferty Pałacu Kultury Zagłębia w czasie pandemii koronawirusa, dostępnym TUTAJ.

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia