Repertuar

OLY. - ZagłębieWood 2018

Data wydarzenia:
26 Październik 2018 godz. 19:00
Lokalizacja:
Piwnica teatralna
Ceny biletów: 
15 zł
Uwaga! Brak możliwości telefonicznej rezerwacji biletów na festiwalowe wydarzenia.

Drugi z koncertów Dąbrowskiego Festiwalu Kultury ZagłębieWood 2018 w Piwnicy Teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia. 26 października o 19:00 na małej scenie pałacu wystąpi niezwykła artystka - Oly., czyli Aleksandra Komsta.

Oly. to pochodząca z Nałęczowa, 24-letnia piosenkarka i autorka tekstów. Obdarzona jest nieprzeciętną wrażliwością i talentem kompozytorskim. W 2015 roku ukazał się jej debiutancki album Home. Album promowały single Afterlife oraz The Loneliest Whale On Earth (feat. Low Roar). Do jednej z piosenek z albumu, zatytułowanej Growing Young postał teledysk, który zdobył nominacje na wielu prestiżowych festiwalach. Największe tego typu wydarzenie to festiwal SXSW (South by Southwest) w Austin, na którym teledysk Oly. znalazł się wśród 20. najlepszych na świecie, wśród teledysków gwiazd takich jak Jay-Z, czy Capital Cities. W 2017 Oly. napisała i zaśpiewała piosenki do popularnego filmu przygodowego dla młodzieży Tarapaty. Piosenki zatytułowane Biegnij i Nie ma cię tu ukazały się na singlach. Oly. współpracowała z takimi artystami, jak: Low Roar (IS), Robert Amirian, Andrzej Smolik, Fismoll czy Kari.

Pełny program Dąbrowskiego Festiwalu Kultury ZagłębieWood 2018 w PKZ.

Lokalizacja na planie PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia