Repertuar

Old Wave - koncert projektu Recooltywator

Data wydarzenia:
25 Marzec 2022 godz. 19:00
Lokalizacja:
Piwnica teatralna
Ceny biletów: 
10 zł

25 marca o 19:00 na scenie Piwnicy Teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia odbędzie się koncert bluesowy Old Wave

Zespół Old Wave został założony w 2006 roku zespół blues-rockowy. Gra o sobie, o ludziach i ich sprawach. Zespół wystąpił na wielu poważnych koncertach z gwiazdami polskiej muzyki, również na wielu festiwalach: "Kolej na Blues", dwukrotnie na festiwalu "Blues Bez Barier", dwukrotnie na "Festiwalu im. Ryśka Riedla", dwukrotnie na "Rawa Blues Festiwal", dwukrotnie na "Blues Nad Okszą", dwukrotnie na "Lauba Pełno Bluesa", "Galicja Blues Festival", "Imielin Blues Festival", "Blues na Siewierskim Zamku", "Kraśnik Blues Meeting", "Solo Życia", na wielu zlotach motocyklowych, dniach miast (w tym: Dni Dąbrowy Górniczej 26.05.2012) oraz imprezach plenerowych i klubowych.

Old Wave wydał 3 płyty: "Cztery Grosze", "Idę" i wydaną w 2011 roku płytę Live (CD+DVD): "Blues Dla Przyjaciół". Zespół zdobył Grand Prix na III Ogólnopolskim Festiwalu Bluesowym: BLusowo 2013, który odbył się 24 sierpnia 2013 w Lusowie koło Poznania oraz Grand Prix na "Ścinawski Blues Nad Odrą", który się odbył 18 lipca 2014. Old Wave nagradzany był również na: "Blues na Siewierskim Zamku", "Imielin Blues Festival" i "Kraśnik Blues Meeting" i innych...

Wydarzenie odbywa się w ramach projektu Recooltywator, którego głównym celem jest zrzeszanie zespołów z terenu Dąbrowy Górniczej i przygotowanie im gruntu pod muzyczną karierę. Zespoły ćwiczą w pałacowej Sali Prób, by w późniejszym terminie zaprezentować swój repertuar na mniejszej scenie Pałacu Kultury Zagłębia.

Z radością informujemy, że Przyjacielem Recooltywatora została firma Łap tlen- komora hiperbaryczna.

Przebywając w Pałacu Kultury Zagłębia i jego placówkach należy przestrzegać aktualnych wytycznych sanitarno-epidemicznych.
We wszystkich obiektach obowiązuje noszenie maseczek.

Lokalizacja na planie PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia