Repertuar

Nocne Pałacowanie Lato 2018

Data wydarzenia:
30 Czerwiec 2018 godz. 21:00
Lokalizacja:
Pałac Kultury Zagłębia
Ceny biletów: 
10 zł

Paulo Coelho mawiał: Nawet w najgłębszym szaleństwie drzemie odrobina strachu. Pracownicy Pałacu Kultury Zagłębia swoim szaleństwem postarają się wzbudzić w Was strach! Jeśli chcecie poczuć dreszcze na całym ciele, zwiedzić 60-letni pałac w całkowitych ciemnościach, poznać jego zakamarki, a przy okazji poznać ofertę PKZ, to ta impreza jest dla Was! 3. edycja Nocnego Pałacowania odbędzie się 30 czerwca od godziny 21:00!

Z każdą nową odsłoną nocnego zwiedzania Pałacu Kultury Zagłębia pragniemy jeszcze bardziej urozmaicić trasę wycieczki. Grupa śmiałków zaopatrzonych w latarki czołowe przejdzie korytarzami pałacu począwszy od podziemi, aż po poddasze, odwiedzając najciekawsze miejsca i poznając najmroczniejsze tajemnice. 3. edycja Nocnego Pałacowania składach się będzie z 4 wycieczek po 20 osób, które przez ponad godzinę będą penetrować zakątki PKZ. Nadchodzące zwiedzanie dostępne jest wyłącznie dla osób powyżej 13. roku życia, gdzie dzieci w wieku 13-15 lat mogą wziąć udział w wydarzeniu tylko pod opieką osoby dorosłej.

Grupa I - start 30 czerwca g. 21:00
Grupa II - start 30 czerwca g. 22:30
Grupa III - start 30 czerwca/1 lipca g. 00:00
Grupa IV - start 1 lipca g. 01:30

Przed zakupieniem biletu prosimy zapoznać się z poniższym regulaminem imprezy, gdyż zakup biletu jest równoznaczny z akceptacją jego treści.

Osoby biorące udział w wydarzeniu mogą posiadać własne latarki czołowe.

REGULAMIN

 

Lokalizacja na mapie