Repertuar

Niedzielne Poranki Teatralne - widowisko Cyberprzestrzeń

Data wydarzenia:
09 Październik 2022 godz. 10:30
Lokalizacja:
Dom Kultury Ząbkowice
Ceny biletów: 
15 zł

9 października o 10:30 zapraszamy młodych widzów na widowisko Cyberprzestrzeń, które odbędzie się w ramach cyklu Niedzielne Poranki Teatralne na głównej scenie Domu Kultury Ząbkowice.

Widowisko w wykonaniu Teatru Bajaderka. Panna Och-Chmurka jest duszą towarzystwa. Uwielbia poznawać świat, podróżować oraz czytać ciekawe książki. Z kolei Pan Obłoczek jest zwolennikiem spędzania czasu przy komputerze, grania w różne gry na konsoli oraz przesiadywania w Internecie. Bohaterowie wspólnie zauważają, że świat staje się mniej kolorowy, a wypłowiałe boiska, podwórka i huśtawki zarastają betonem. Dlaczego większość czasu spędzamy przy telefonie lub komputerze?

Czy możemy jeszcze uniknąć sieciowej eksplozji? Kim jest Sieciowy Wirus który czai się za internetową witryną? Dzieci na własne oczy zaobserwują jak wygląda świat, kiedy nadużywa się nowych technologii, a zapomina o relacjach z rodziną, przyjaciółmi, czy o zabawie na świeżym powietrzu! Zobaczymy dlaczego warto dziś rozwijać swoją wyobraźnię oraz w jakiej rzeczywistości lepiej przebywać: wirtualnej czy realnej?

Czas trwania: 60 minut

wydarzenie dla dzieci od 3 roku życia

 

 

Lokalizacja na mapie