Repertuar

Niedzielne Poranki Teatralne - Lodowa Kraina

Data wydarzenia:
21 luty 2021 godz. 10:30
Lokalizacja:
Dom Kultury Ząbkowice
Ceny biletów: 
Dzieci - 10 zł
Dorośli - 15 zł
BILETÓW BRAK

Pierwszy spektakl dla dzieci w 2021 roku w ramach cyklu Niedzielne Poranki Teatralne! 21 lutego o 10:30 w PKZ Domu Kultury Ząbkowice najmłodsi wielbiciele teatru poznają bajkę Lodowa Kraina!

Zanim zdecydują się Państwo wziąć udział w wydarzeniu, prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM korzystania z obiektu w trakcie trwania pandemii koronawirusa.

Spektakl w wykonaniu aktorów Studia Teatralnego Krak-Art z Krakowa to niezwykłe przedstawienie teatralne zrealizowane na podstawie znanej bajki.

Piękne królestwo skrywa swoją tajemnicę. Dwie siostry, niegdyś mocno ze sobą związane, teraz żyją daleko od siebie. Młodsza siostra – Anna, czuje się samotna, ponieważ jej siostra Elza stroni od życia towarzyskiego i wciąż odsuwa ją od siebie. Wszystko zmienia się, gdy na jaw wychodzi niezwykła moc Elzy, która przypadkowo ściąga zimę stulecia na swoje królestwo. Przedstawienie przenosi widzów w niezwykły, magiczny świat lodu i śniegu, a także uczy, że prawdziwa miłość jest w stanie pokonać najcięższe mrozy i rozgrzać każde serce.

Lokalizacja na mapie