Repertuar

Niedzielne Poranki Teatralne - Cyrk Partolini | ODWOŁANY

Data wydarzenia:
15 Listopad 2020 godz. 10:30
Lokalizacja:
Dom Kultury Ząbkowice
Ceny biletów: 
15 zł

INFORMUJEMY, ŻE W ZWIĄZKU Z NOWYMI OBOSTRZENIAMI MINISTERSTWA ZDROWIA DOT. PANDEMII KORONAWIRUSA, WYDARZENIE ZOSTAJE ODWOŁANE. BILETY MOŻNA ZWRACAĆ NA PONIŻSZYCH ZASADACH.

BILETY ZAKUPIONE PRZEZ STRONĘ WWW.BILETY.PALAC.ART.PL

Osoby, które zakupiły bilet drogą elektroniczną przez pałacowy system sprzedaży biletów, otrzymają zwrot pieniędzy automatycznie na konto bankowe.

BILETY ZAKUPIONE W KASIE PKZ
Osoby, które zakupiły bilety w Kasie PKZ mogą dokonywać zwrotu biletów bezpośrednio w pałacowej kasie do 6 listopada lub po zniesieniu obostrzeń dot. zamknięcia instytucji kultury - prosimy o zachowanie 2-metrowego odstępu od innych osób oraz zasłanianie ust i nosa będąc w siedzibie PKZ.

----------------------------------------

Kolejna odsłona Niedzielnych Poranków Teatralnych w PKZ Domu Kultury Ząbkowice! Tym razem będzie zabawnie, muzycznie i interaktywnie, a to za sprawą Cyrku Partolini, który wystąpi na deskach DKZ 15 listopada o 10:30 z pierwszym w Polsce widowiskiem kabaretowym dla dzieci!

Zanim zdecydują się Państwo wziąć udział w wydarzeniu, prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM korzystania z obiektu w trakcie trwania pandemii koronawirusa.

Cyrk Partolini pełny jest humoru, muzyki, wspaniałych rekwizytów i kostiumów. Przez ponad godzinę młody widz zapozna się nie tylko ze sztuka sceniczną, ale też doświadczy pełnowartościowej zabawyw elementami interaktywnymi. Nie zapominamy także o tym, co najważniejsze - o nauce przez zabawę.
Dzieci staną przed wielkim wyzwaniem, jakim jest np.  utrzymanie higieny zębów czy współpraca w zespole. Wszystko po to, by pokonać wielką bakterię, która tylko czyha na wielki kąsek słodkości. Cyrk Partolini jest nie tylko jedyny w swoim rodzaju, ale także i… magiczny. Poznacie prawdziwego magika, który dzięki prawdziwej magii "spróbuje" zaczarować swój kapelusz. A co z niego wyjdzie? Tego nie wie nikt. Jest także i coś dla niejadków. Dzięki zabawnie poprowadzonej fabule najmłodsi przekonają się, co daje zjedzenie obiadu, który wcześniej ugotował dla nich szalony kucharz. Obiad - tak jak i śniadanie - to podstawa, a dzięki takim posiłkom na własne oczy zobaczymy, jak szczupły atleta przeobraża się w potężnego siłacza. Obiadu również skosztują najwolniejsze zwierzęta na świecie: leniwiec i ślimak, a wtedy… (musicie to zobaczyć na żywo). Czy będą także tresowane zwierzęta? Oczywiście, że tak! Co to byłby za cyrk bez wspaniałego tańca trzech skocznych małpek. Mało? Proszę bardzo! Na własne oczy zobaczycie profesjonalny, przygotowany przez największych choreografów w kraju, taniec flamingów w stylu disco. Rodzina Partolini przygotowała dla Was ponad godzinę wspaniałej zabawy! Tutaj nie jest jak w normalnym cyrku. Tutaj nie wszystko się może udać. Tylko w Cyrku Partolini takie rzeczy są możliwe!

Widowisko skierowane dla dzieci od lat 3 wraz z opiekunami.
Czas trwania: ok. 60 minut

ZWROTY BILETÓW W CZASIE OGRANICZEŃ Z POWODU PANDEMII
W przypadku chęci zwrotu biletów zakupionych przez stronę https://bilety.palac.art.pl lub w Kasie Pałacu Kultury Zagłębia prosimy o kontakt z Działem Organizacji Imprez i Widowni (adres e-mail rezerwacja@palac.art.pl; tel. 32 733 88 03) lub z Kasą PKZ (tel. 32 733 88 01) - minimum na 5 dni roboczych przed planowanym wydarzeniem, w przeciwnym razie zwroty nie będą realizowane.

Cyrk Partolini miał ostatnio okazję zaprezentować się w programie Mam Talent produkcji TVN!

 

Lokalizacja na mapie