Repertuar

...nie tylko Strauss Gala - koncert

Data wydarzenia:
18 Październik 2017 godz. 19:00
Lokalizacja:
Sala teatralna
Ceny biletów: 
Parter I - 120 zł
Parter II - 100 zł
Balkon - 80 zł
Bilety do kupienia także przez stronę kupbilecik.pl

Europejska Orkiestra Straussowska pod dyrekcją Hansa-Petera Mansera oraz znakomici soliści – Anita Maszczyk, Monika Piechaczek, Anna Jankowiak, Jarosław Zawartko, Tomasz Tracz - w nowym projekcie koncertowym – Nie tylko STRAUSS GALA, który odbędzie się w Sali Teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia 18 października o godzinie 19:00.

Już dziś zapraszamy Państwa do Wiednia, gdzie od blisko 150 lat niezmiennie na balach króluje walc, a melodie operetkowe nuci niemal każdy mieszkaniec tego miasta. Również i nasz wieczór koncertowy wypełni muzyka najsłynniejszych twórców przebojów operetkowych - Straussa, Lehara i Kalmana. Nie tylko STRAUSS GALA to niemal dwie godziny znakomitej zabawy publiczności z solistami, bo któż nie zakołysze się w rytm utworów tj. Usta milczą, dusza śpiewa, czy Wielka sława to żart. W programie obok operetek – Hrabina Marica, Wesoła wdówka, Bal w Savoyu, Giuditta, Księżniczka czardasza, Kraina uśmiechu, Baron cygański, Zemsta nietoperza, znajdą się również fragmenty musicali - My fair Lady, Skrzypek na dachu, West side story, a także Czardasz Montiego oraz straussowskie polki i walce. Europejska Orkiestra Straussowska, licząca 40 osób, od kilku lat z wielkim powodzeniem koncertuje w Polsce oraz w Chinach. W 2016 r. współpracę z orkiestrą rozpoczął wszechstronnie utalentowany, pochodzący z Wiednia dyrygent Hans-Peter Manser, szef Kammerorchester Vienna Sinfonietta, aranżer i kompozytor. W tym roku przygotuje i poprowadzi koncert Nie tylko STRAUSS GALA!

Organizator:
Agencja Artystyczna PRO MUSICA Sp. z o.o.
ul. Cisowa 10, 53-118 Wrocław
tel. +48 71 337 32 08
fax. +48 71 783 70 68
promusica@promusica.pl
www.promusica.pl

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia