Repertuar

Niadara - koncert projektu Recooltywator

Data wydarzenia:
29 Kwiecień 2022 godz. 18:00
Lokalizacja:
Piwnica teatralna
Ceny biletów: 
10 zł

29 kwietnia o 18:00 - po raz ostatni w tym sezonie artystycznym - spotkamy się w Piwnicy Teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia, by przeżyć muzyczne emocje z projektem Recooltywator. Na mniejszej scenie PKZ wystąpi zespół Niadara!

NIADARA - zespół rockowy założony w 2017 roku z inicjatywy Karola Caputy. Początkowe kroki stawiane były na Katowickiej scenie muzycznej. Pierwszymi inspiracjami były kapele takie jak Red Hot Chili Peppers, Foo Fighters czy Mac Miller. W 2019 roku ukazała się debiutancka płyta zatytułowana "Niadara" z której wywodzi się pierwszy singiel "Jungle Of Jerk" do którego klip został zrealizowany w większości w Los Angeles w Californi. Niadara grała na imprezach takich jak między innymi Festiwal Sztuki Alternatywnej w Krakowie, Seattle Night w Warszawie, Juwenaliach Śląskich, dniach miast, w 2019 roku została wytypowana jako zwycięzca przeglądu kapel studenckich w Katowicach. Z biegiem czasu do kapeli dołączyła druga gitara oraz DJ co zaowocowało szerszym spektrum brzmieniowym implementując syntezatory oraz loopy. Aktualnie kapela ugotowała drugi album którego singlem jest już dostępny utwór pt "Clue", premiera albumu przewidywana jest na ten rok. 

Z radością informujemy, że Przyjacielem Recooltywatora została firma Łap tlen- komora hiperbaryczna.

 

Lokalizacja na planie PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia