Repertuar

Muzyka-Wyobraźnia-Ciemność: Koncert Finałowy

Data wydarzenia:
12 Październik 2019 godz. 16:30
Lokalizacja:
Piwnica teatralna
Ceny biletów: 
bezpłatne wejściówki dostępne od 7 października w Punkcie Informacyjnym PKZ

12 października o 16:30 na scenie Piwnicy Teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia odbędzie się Koncert Finałowy I edycji Przeglądu Wokalnych Talentów Muzyka-Wyobraźnia-Ciemność, organizowanego przez Fundację Wygrajmy Razem i PKZ.

Sześcioro młodych wokalistów stanie w szranki o atrakcyjne nagrody finansowe. Koncert z udziałem publiczności odbędzie się w całkowitej ciemności a wśród jurorów zasiądzie jedna z legendarnych gwiazd polskiej piosenki. 

W minioną sobotę, 7 września, w Piwnicy Teatralnej PKZ odbył się drugi etap nowatorskiego konkursu dla młodych wokalistów, który Pałac Kultury Zagłębia realizuje w kooperacji z Fundacją Wygrajmy Razem. 18 uczestników, którzy przyjechali do Dąbrowy Górniczej z różnych stron Polski, oceniła 3-osobowa komisja składająca się z wybitnych niewidomych artystów: Katarzyny Nowak z Wrocławia, Agaty Zakrzewskiej z Warszawy i Grzegorza Dowgiałło z Krakowa.

W finale konkursu zaśpiewają:
Kawszyn Natalia - Płock
Lech Michał - Czeladź
Michta Wiktoria - Krasocin
Siekierka Natalia - Katowice
Sydor Zofia - Kraków
Szczepanik Klaudia - Dąbrowa Górnicza

Lokalizacja na planie PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia