Repertuar

Muzyka nad wodą - San Luis Tango (PRZENIESIONY DO PKZ)

Data wydarzenia:
09 Lipiec 2021 godz. 20:00
Lokalizacja:
Impreza plenerowa
Ceny biletów: 
wstęp wolny

UWAGA! Dzisiejsza pogoda stwarza zagrożenie wystąpienia gwałtownych burz, dlatego przenosimy koncert cyklu Muzyka nad wodą z Miejskiej Plaży Pogoria III do Sali Teatralnej PKZ (liczba miejsc ograniczona).

Pierwszy koncert cyklu Muzyka nad wodą! 9 lipca o 20:00 na Miejskiej Plaży Pogoria III wystapi zespół San Luis Tango! Jak zwykle będzie nastrojowo i tanecznie!

Projekt Muzyka nad wodą powstał w 2016 roku. Jego pierwsza edycja nosiła nazwę Klasyka nad wodą, później jednak urozmaicono muzycznie program tak, by każdy mieszkaniec miasta, regionu i województwa mógł znaleźć w prezentowanej muzyce coś dla siebie i oddać się w pełni atmosferze, która panuje podczas wieczornych koncertów na Miejskiej Plaży Pogoria III. Cykl cieszy się dużą popularnością z edycji na edycję. Nic dziwnego... Któż nie lubiłby siedzieć w leżaku, słuchać muzyki na żywo w otoczeniu plaży, wody i zachodzącego słońca.

San Luis Tango – to argentyński zespół tangowy nominowany w 2016 r. do USA Fox Music Awards w kategorii Najlepsza inspiracja/ fuzja folkowa za interpretację pieśni poety Roberta Maño Nasza tradycja. San Luis Tango to formacja utworzona w 2006 roku, w prowincji San Luis w Argentynie. Zespół tworzą wybitni argentyńscy instrumentaliści i śpiewacy. Do swoich polskich tras koncertowych zapraszają wokalistkę Magdalenę Lechowską, Polkę o latynoskiej duszy. Magdalena to krakowianka wychowana w Ameryce Południowej.

W przypadku złej pogody wydarzenia będą przenoszone do Pałacu Kultury Zagłębia (liczba miejsc ograniczona).
Zanim zdecydują się Państwo wziąć udział w wydarzeniu, prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM korzystania z oferty PKZ w trakcie trwania pandemii koronawirusa.