Repertuar

Muzyka nad wodą - Rumba Wachaca - Dąbrowska Akcja Lato 2023

Data wydarzenia:
21 Lipiec 2023 godz. 20:00
Lokalizacja:
Impreza plenerowa
Ceny biletów: 
Wstęp wolny

Pierwszy z dwóch koncertów cyklu Muzyka nad wodą nad jeziorem Pogoria III w Dąbrowie Górniczej - w ramach Dąbrowskiej Akcji Lato 2023! 21 lipca o 20:00 na plenerowej scenie wystąpi zespół Rumba Wachaca

Projekt Muzyka nad wodą powstał w 2016 roku. Jego pierwsza edycja nosiła nazwę Klasyka nad wodą, później jednak urozmaicono muzycznie program tak, by każdy mieszkaniec miasta, regionu i województwa mógł znaleźć w prezentowanej muzyce coś dla siebie i oddać się w pełni atmosferze, która panuje podczas wieczornych koncertów przy Miejskiej Plaży Pogoria III. Cykl cieszy się dużą popularnością z edycji na edycję. Nic dziwnego... Któż nie lubiłby siedzieć w leżaku, słuchać muzyki na żywo w otoczeniu natury.

Rumba Wachaca - latynoski zespół prosto z Katowic, w trakcie swoich koncertów tworzą energetyczne widowisko oraz niepowtarzalny klimat rodem z Ameryki Łacińskiej. Nie jest to wyłącznie odegranie piosenek z listy, muzycy sprawiają, że publiczność staje się częścią zespołu pełnego dźwięków Cumbii, Latin ska i innych rytmów pochodzących z Chile, Kolumbii, Argentyny, Kuby i Puerto Rico.

Zapowiada się niepowtarzalny wieczór, który przybliży publiczności muzykę latynoamerykańską, która z pewnością porwie wszystkich do tańca!

WSTĘP WOLNY
W przypadku złej pogody koncert zostanie przeniesiony do Pałacu Kultury Zagłębia.