Repertuar

Muzyka nad wodą - Orkiestra Na Dużym Rowerze

Data wydarzenia:
21 Czerwiec 2024 godz. 20:00
Lokalizacja:
Impreza plenerowa
Ceny biletów: 
Wstęp wolny

Wakacje w mieście nie muszą być nudne! Dąbrowska Akcja Lato z Pałacem Kultury Zagłębia to mnóstwo rozrywki na świeżym powietrzu!

21 czerwca o 20:00 zapraszamy na pierwszy z dwóch koncertów cyklu Muzyka nad Wodą, który tradycyjnie będzie odbywać się nad jeziorem Pogoria III. Na plenerowej scenie - przy ośrodku Centrum Sportów Letnich i Wodnych - wystąpi Orkiestra Na Dużym Rowerze

Big Bike Orchestra, czyli Orkiestra Na Dużym Rowerze to polski zespół pop-folkowy utworzony w 2021 roku w Bydgoszczy. Unikalnym atutem zespołu jest połączenie przez muzyków gry na instrumentach z jednoczesną jazdą na specjalnie skonstruowanym sześcioosobowym rowerze. Grupa jest półfinalistą XIII edycji Mam Talent. Orkiestra zagrała już ponad 200 koncertów, przemierzając ponad 100 tysięcy kilometrów. Swoje rowerowe show prezentowali w 12 krajach. Ich szaleństwo rozprzestrzenia się również w mediach społecznościowych, gdzie ich filmy obejrzano już ponad 100 milionów razy, zdobywając serca fanów z całego świata! Ich debiutancki album muzyczny "Maniana" ukaże się w kwietniu 2024 roku. Po premierze zespół wyruszy w trasę "Maniana Tour 2.4", aby dzielić się swoją muzyką z fanami w różnych zakątkach kraju oraz Europy.

Projekt Muzyka nad wodą powstał w 2016 roku. Jego pierwsza edycja nosiła nazwę Klasyka nad wodą, później jednak urozmaicono muzycznie program tak, by każdy mieszkaniec miasta, regionu i województwa mógł znaleźć w prezentowanej muzyce coś dla siebie i oddać się w pełni atmosferze, która panuje podczas wieczornych koncertów na Miejskiej Plaży Pogoria III. Cykl cieszy się dużą popularnością z edycji na edycję. Nic dziwnego... Któż nie lubiłby siedzieć w leżaku, słuchać muzyki na żywo w otoczeniu wody i zachodzącego słońca.

WYDARZENIE ORGANIZOWANE PRZEZ PAŁAC KULTURY ZAGŁĘBIA.

W PRZYPADKU NIESPRZYJAJĄCEJ POGODY KONCERT PRZENIESIONY DO PAŁACU KULTURY ZAGŁĘBIA.