Repertuar

Muzyka nad wodą - Mała Orkiestra Dancingowa

Data wydarzenia:
06 Sierpień 2021 godz. 20:00
Lokalizacja:
Impreza plenerowa
Ceny biletów: 
wstęp wolny

Trzeci z kolei koncert na Miejskiej Plaży Pogoria III. W piątek 6 sierpnia o 20:00 na plenerowej scenie wystąpi Mała Orkiestra Dancingowa! Szykuje się niezwykły, muzyczny wieczór w ramach cyklu Muzyka nad wodą.

Projekt Muzyka nad wodą powstał w 2016 roku. Jego pierwsza edycja nosiła nazwę Klasyka nad wodą, później jednak urozmaicono muzycznie program tak, by każdy mieszkaniec miasta, regionu i województwa mógł znaleźć w prezentowanej muzyce coś dla siebie i oddać się w pełni atmosferze, która panuje podczas wieczornych koncertów na Miejskiej Plaży Pogoria III. Cykl cieszy się dużą popularnością z edycji na edycję. Nic dziwnego... Któż nie lubiłby siedzieć w leżaku, słuchać muzyki na żywo w otoczeniu plaży, wody i zachodzącego słońca.

Mała Orkiestra Dancingowa - grupa ta, pod dyrekcją Noama Zylberberga bierze sobie za cel odtworzenie życia muzycznego przedwojennej Warszawy. Korzystając z oryginalnych nagrań i zapisów nutowych, orkiestra przygotowuje aranżacje utworów dokładnie w takiej postaci, w jakiej zostały skomponowane przez autorów i grają je tak, jakby grane były w czasie, kiedy powstawały.

W przypadku złej pogody wydarzenia będą przenoszone do Pałacu Kultury Zagłębia (liczba miejsc ograniczona).
Zanim zdecydują się Państwo wziąć udział w wydarzeniu, prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM korzystania z oferty PKZ w trakcie trwania pandemii koronawirusa.