Repertuar

Muzyczne podróże - Viva Flamenco (PRZENIESIONY DO PKZ)

Data wydarzenia:
16 Lipiec 2021 godz. 19:00
Lokalizacja:
Impreza plenerowa
Ceny biletów: 
wstęp wolny

Dzisiejszy koncert Viva Flamenco zostaje przeniesiony do Pałacu Kultury Zagłębia (liczba miejsc ograniczona) z powodu niepewnej sytuacji pogodowej. 

Druga z naszych Muzycznych podróży w Parku Podlesie! 16 lipca o 19:00 parkową sceną zawładnie muzyka hiszpańska w wykonaniu zespołu Viva Flamenco!

Muzyczne podróże to nowy i zarazem pierwszy cykl wydarzeń w Parku Podlesie po jego modernizacji, organizowany przez Pałac Kultury Zagłębia oraz miasto Dąbrowa Górnicza. W odnowionej, pełnej uroku, sprzyjającej wypoczynkowi na świeżym powietrzu przestrzeni usłyszmy muzykę z różnych zakątków globu. Wybierz się w podróż do świata swingu, jazzu, flamenco i muzyki folkowej, która gwarantuje letnie uwolnienie zmysłów!

Viva Flamenco - zespół pod wodzą Michała Czachowskiego, wybitnego gitarzysty flamenco i kompozytora. Czachowski to lider i założyciel nie tylko zespołu Viva Flamenco, ale także międzynarodowego projektu Indialucia. W obu składach nagrywał dla stacji telewizyjnych i radiowych oraz współtworzył muzykę do filmów. Jego zespół zwyciężył w kilkunastu konkursach muzycznych, stając się najlepszą formacją tego typu w kraju. Michał Czachowski występował z wieloma znanymi artystami hiszpańskimi, amerykańskimi oraz indyjskimi. Współpracował m.in. z Leszkiem Możdżerem, Pawłem Kukizem, Markiem Bałatą, Blue Café i Kapelą ze Wsi Warszawa. Wykonywał koncerty m.in. w USA, Indiach, Meksyku, Singapurze, Omanie, Turcji, Rosji, Białorusi oraz w prawie wszystkich krajach Europy.

W przypadku złej pogody wydarzenia będą przenoszone do Pałacu Kultury Zagłębia (liczba miejsc ograniczona).
Zanim zdecydują się Państwo wziąć udział w wydarzeniu, prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM korzystania z oferty PKZ w trakcie trwania pandemii koronawirusa.