Repertuar

Muzyczne podróże - Sharena | PRZENIESIONY DO PKZ

Data wydarzenia:
27 Sierpień 2021 godz. 19:00
Lokalizacja:
Impreza plenerowa
Ceny biletów: 
wstęp wolny

DZISIEJSZY KONCERT ZOSTAJE PRZENIESIONY DO PAŁACU KULTURY ZAGŁĘBIA.

Zespół Sharena zwieńczy tegoroczny cykl Muzycznych podróży w zmodernizowanym Parku Podlesie! Dzięki ich muzyce - 27 sierpnia o 19:00 - wybierzemy się w podróż po Serbii, Macedonii, Bułgarii, Bośni i Albanii!

Muzyczne podróże to nowy i zarazem pierwszy cykl wydarzeń w Parku Podlesie po jego modernizacji, organizowany przez Pałac Kultury Zagłębia oraz miasto Dąbrowa Górnicza. W odnowionej, pełnej uroku, sprzyjającej wypoczynkowi na świeżym powietrzu przestrzeni usłyszmy muzykę z różnych zakątków globu. Wybierz się w podróż do świata swingu, jazzu, flamenco i muzyki folkowej, która gwarantuje letnie uwolnienie zmysłów!

Sharena - grupa ta wykonuje tradycyjne melodie z Serbii, Macedonii, Bułgarii, Bośni i Albanii, doprawione cygańskim i żydowskim smakiem. Ta muzyka to, cytując członków zespołu, energetyczna bomba rozpulsowana dzikim metrum, muzyka skrząca radością i humorem, a czasem przełamana nostalgiczną nutą pełną zadumy nad mrokiem bałkańskich dziejów.

W przypadku złej pogody wydarzenia będą przenoszone do Pałacu Kultury Zagłębia (liczba miejsc ograniczona).
Zanim zdecydują się Państwo wziąć udział w wydarzeniu, prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM korzystania z oferty PKZ w trakcie trwania pandemii koronawirusa.