Repertuar

Muzyczne podróże - Największe przeboje Anny Jantar | PRZENIESIONY DO PKZ

Data wydarzenia:
19 Sierpień 2022 godz. 18:00
Lokalizacja:
Pałac Kultury Zagłębia
Ceny biletów: 
Wstęp wolny

Muzyczne Podróże z ArcelorMittal Poland

INFORMUJEMY, ŻE ZE WZGLĘDU NA PROGNOZWANE BURZE, KONCERT ZOSTAJE PRZENIESIONY Z PARKU PODLESIE DO PAŁACU KULTURY ZAGŁĘBIA - WIDZIMY SIĘ O 18:00 - WSTĘP WOLNY.

Tyle słońca... - największe przeboje Anny Jantar to tytuł koncertu, który odbędzie się 19 sierpnia o 18:00 na scenie Parku Podlesie w ramach cyklu Muzyczne Podróże!

Muzyczne podróże przez świat to cykl, który rozpoczął się rok temu w Parku Podlesie. W tym roku tematem przewodnim cyklu będą podróże po muzyce lat 70. W odnowionej, pełnej uroku, sprzyjającej wypoczynkowi na świeżym powietrzu przestrzeni usłyszmy muzykę zespołu Maanam oraz Anny Jantar, która gwarantuje letnie uwolnienie zmysłów!

Największe przeboje Anny Jantar w wykonaniu charyzmatycznej wokalistki i pianistki Joanny Smajdor. Joanna ukończyła Akademię Muzyczną w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Z powodzeniem brała udział w programach rozrywkowych „Mam talent” i „The Voice of Poland”. Jest laureatką wielu prestiżowych konkursów wokalnych m. in. Przeglądu Piosenki Aktorskiej, Festiwalu Ballady i Piosenki Filmowej itd. Od kilku lat aktywnie koncertuje, współpracując z topowymi artystami polskiej sceny muzycznej. Jest także wokalistką Orkiestry Kameralnej Silesian Art Collective.

Towarzyszą jej wyjątkowi muzycy:

Adam Snopek/Kuba Kotowicz – piano
Przemek Hanaj– gitara
Kosma Kalamarz/Martyna Sołtysik – gitara basowa
Michał Dziewiński/Przemysław Smaczny – perkusja

W programie koncertu:

Ktoś między nami
Moje jedyne marzenie
Wielka dama
Tyle słońca w całym mieście
Najtrudniejszy pierwszy krok
Co zrobimy z tą miłością
Tylko mnie poproś do tańca
Radość najpiękniejszych lat
Za każdy uśmiech
Zawsze gdzieś czeka ktoś

W przypadku złej pogody wydarzenie zostanie przeniesione do Pałacu Kultury Zagłębia.

SPONSOR:

 

Lokalizacja na mapie