Repertuar

Muzyczne podróże - Mili Morena

Data wydarzenia:
08 Lipiec 2021 godz. 19:00
Lokalizacja:
Impreza plenerowa
Ceny biletów: 
wstęp wolny

8 lipca rozpoczniemy nowy cykl koncertów zatytułowany Muzyczne podróże! Pierwszą artystką, która wystąpi na scenie zrewitalizowanego Parku Podlesie, będzie Mili Morena - kubańska wokalistka, która miała okazję zaprezentować się dąbrowskiej publiczności podczas poprzedniej edycji Dąbrowskiej Akcji Lato. Zapraszamy na koncert 8 lipca o 19:00!

Muzyczne podróże to nowy i zarazem pierwszy cykl wydarzeń w Parku Podlesie po jego modernizacji, organizowany przez Pałac Kultury Zagłębia oraz miasto Dąbrowa Górnicza. W odnowionej, pełnej uroku, sprzyjającej wypoczynkowi na świeżym powietrzu przestrzeni usłyszmy muzykę z różnych zakątków globu. Wybierz się w podróż do świata swingu, jazzu, flamenco i muzyki folkowej, która gwarantuje letnie uwolnienie zmysłów!

Mili Morena - to ważna i utytułowana gwiazda muzyki kubańskiej. W Polsce współpracowała m.in. z formacją Salsa Tropical Jose Torresa, Calle Sol Reya Ceballo, a teraz występuje u boku świetnych, krakowskich muzyków, czyli zespołu FORTET. W ich wykonaniu usłyszymy najgorętsze utwory muzyki latynoskiej – brazylijskie samby, rumby, salse i wiele innych, dzięki którym każdy koncert staje się gorącą, latynoską fiestą.

W przypadku złej pogody wydarzenia będą przenoszone do Pałacu Kultury Zagłębia (liczba miejsc ograniczona).
Zanim zdecydują się Państwo wziąć udział w wydarzeniu, prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM korzystania z oferty PKZ w trakcie trwania pandemii koronawirusa.