Repertuar

Muzyczna Parkowa Niedziela - Sojka Band | PRZENIESIONY DO PKZ

Data wydarzenia:
31 Lipiec 2022 godz. 17:00
Lokalizacja:
Impreza plenerowa
Ceny biletów: 
Wstęp wolny

Muzyczna Parkowa Niedziela z ArcelorMittal Poland!

INFORMUJEMY, ŻE KONCERT ORKIESTRY SOJKA BAND ZAPLANOWANY NA 31 LIPCA 17:00 W PARKU HALLERA, ZOSTAJE PRZENIESIONY DO PAŁACU KULTURY ZAGŁEBIA ZE WZGLĘDU NA NIEKORZYSTNE PROGNOZY POGODY. DO ZOBACZENIA!

31 lipca o 17:00 w Parku Hallera ponownie zagra orkiestra Sojka Band pod wodzą Jerzego Sojki w ramach wakacyjnego cyklu Muzyczna Parkowa Niedziela!

Cykl Muzyczna Parkowa Niedziela z ArcelorMittal Poland - jak sama nazwa wskazuje - będzie odbywać się w dąbrowskich parkach - naprzemiennie w Parku Hallera i Parku Podlesie. Lipcowa odsłona cyklu będzie należeć do Orkiestry Rozrywkowej Sojka Band, natomiast koncerty sierpniowe do Miejskiej Orkiestry Dętej. Projekt ma gwarantować dobrą zabawę przy dźwiękach muzyki rozrywkowej i filmowej w otoczeniu miejskiej zieleni - zawsze o godzinie 17:00!

Orkiestra Rozrywkowa Sojka Band powstała jesienią 2004 r. Jej nazwa pochodzi od nazwiska założyciela grupy - Jerzego Sojki - wielokrotnie utytułowanego znanego muzyka, multiinstrumentalisty, doświadczonego dyrygenta oraz aranżera opracowań muzycznych wszystkich utworów wykonywanych przez orkiestrę. Repertuar grupy jest niezwykle urozmaicony. To, co charakteryzuje orkiestrę pod batutą Jerzego Sojki to różnorodność brzmień. Grają standardy muzyki jazzowej i tanecznej, ale także muzykę latynoamerykańską, utwory wokalnoinstrumentalne, a nawet autorskie aranżacje muzyki klasycznej.

W przypadku złej pogody wydarzenie zostanie przeniesione do Pałacu Kultury Zagłębia.

SPONSOR: