Repertuar

Muzyczna Parkowa Niedziela - Miejska Orkiestra Dęta (Park Podlesie)

Data wydarzenia:
07 Sierpień 2022 godz. 17:00
Lokalizacja:
Impreza plenerowa
Ceny biletów: 
Wstęp wolny

Muzyczna Parkowa Niedziela z ArcelorMittal Poland

7 sierpnia g. 17:00 Park Podlesie - to data i miejsce pierwszego koncertu Miejskiej Orkiestry Dętej pod wodzą Ireneusza Dustera w ramach wakacyjnego cyklu Muzyczna Parkowa Niedziela!

Cykl Muzyczna Parkowa Niedziela z ArcelorMittal Poland - jak sama nazwa wskazuje - będzie odbywać się w dąbrowskich parkach - naprzemiennie w Parku Hallera i Parku Podlesie. Lipcowa odsłona cyklu będzie należeć do Orkiestry Rozrywkowej Sojka Band, natomiast koncerty sierpniowe do Miejskiej Orkiestry Dętej. Projekt ma gwarantować dobrą zabawę przy dźwiękach muzyki rozrywkowej i filmowej w otoczeniu miejskiej zieleni - zawsze o godzinie 17:00!

Miejska Orkiestra Dęta w Dąbrowie Górniczej powstała w 1999 r. na bazie orkiestry Dąbrowskiej Fabryki Maszyn Elektrycznych DAMEL w Dąbrowie Górniczej. Obecnie orkiestra liczy około 45-ciu muzyków w różnym przedziale wiekowym. Orkiestra od momentu powołania, działa przy Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej. W swoim repertuarze posiada utwory muzyki klasycznej, rozrywkowej, filmowej i biesiadnej. Wykonuje również muzykę wokalną i instrumentalną.

W przypadku złej pogody wydarzenie zostanie przeniesione do Pałacu Kultury Zagłębia.

SPONSOR: