Repertuar

Miuosh & FDG Orkiestra - ZagłębieWood 2018

Data wydarzenia:
27 Październik 2018 godz. 19:00
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
25 zł
Uwaga! Brak możliwości telefonicznej rezerwacji biletów na festiwalowe wydarzenia.

Miuosh i FDG Orkiestra - muzyczne zwieńczenie Dąbrowskiego Festiwalu Kultury ZagłębieWood 2018 w Pałacu Kultury Zagłębia! Reprezentant śląskiego rapu zaprezentuje się wraz z orkiestrą oraz gościem specjalnym 27 października o 19:00 na dużej scenie Sali Teatralnej. 

Miuosh, a właściwie Miłosz Borycki, urodzony w 1986 roku - raper, producent, właściciel wytwórni Fandango Records, reprezentant śląskiego rapu. W swoich tekstach często podkreśla przywiązanie do tego miejsca - przede wszystkim do Katowic. Na przestrzeni lat przeszedł niemałą metamorfozę. Od osoby związanej ze środowiskiem reggae, przez trueschoolowego rapera, po szeroko rozumianego artystę nagrywającego między innymi ze Smolikiem, Budką Suflera, Myslovitz. FDG Orkiestra to projekt, który z bogatego dorobku muzycznego Miuosha wydobył to, co najlepsze, podkręcił brzmienie każdego singla do maksimum mocy, a niektóre rearanżacje utworów katowickiego rapera pokazują, że nawet grane już tysiące razy utwory, których liczniki odsłuchań w Internecie dawno przekroczyły miliony, mogą uderzać w zupełnie nowy i świeży sposób. Rok 2017 przyniósł ostatni album Miuosha POP. Wydawnictwo przełamuje schematy myślenia o muzyce hip-hopowej, stanowiąc wypadkową twórczości Miuosha z wyjątkowymi muzykami reprezentującymi odmienne artystyczne rejony oraz doskonałymi polskimi producentami.

Pełny program Dąbrowskiego Festiwalu Kultury ZagłębieWood 2018 w PKZ.

Fot. Mateusz Czech
Wideo: FandangoRecords

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia