Szanowni widzowie! Przypominamy, że kino Kadr jest kinem studyjnym, w którym chcemy, aby nic nie przeszkadzało w odbiorze filmu - dlatego zwracamy się z prośbą, aby nie konsumować jedzenia i napojów w trakcie seansów.
Dziękujemy i życzymy udanego seansu.
Gatunek: komedia romantyczna, kraj produkcji: Polska 2025; czas trwania: 100 min
Reżyseria: Mariusz Malec, obsada: Krzysztof Zalewski, Małgorzata Mikołajczak, Sebastian Stankiewicz, Karol Dziuba, Sebastian Karpiel-Bułecka
Gdzie się podziali fajni faceci? „Misie” to komedia o współczesnych związkach, która bierze na warsztat mężczyzn niegotowych na „coś poważnego”, którzy lubią życie „bez zobowiązań”. Tytułowe misie to mężczyźni, którzy bardziej przypominają wiecznych chłopców, niż dojrzałych partnerów. W rolach zbuntowanych, czasami narcystycznych lub pogubionych życiowo „misiów” zobaczymy: Krzysztofa Zalewskiego, Przemysława Bluszcza, Sebastiana Karpiel-Bułeckę, Karola Osentowskiego, Wojciecha Solarza i Pawła Koślika. Honor mężczyzn będą próbowali uratować Karol Dziuba i Sebastian Stankiewicz. Jakich mężczyzn pragną teraz kobiety i czy fajni faceci faktycznie istnieją, czy są już tylko legendą? Cztery przyjaciółki grane przez Małgorzatę Mikołajczak, Paulinę Gałązkę, Monikę Mariotti i Monikę Pikułę będą miały wiele w tym temacie do powiedzenia.
Źródło: Media Squad
UWAGA! W związku ze zmianą regulaminu sprzedaży biletów, bilety zakupione od dnia 1.09.2024 r. nie podlegają zwrotowi. Prosimy o przemyślane zakupy.