Placówki

Mikołajki w świetlicy w Rudach

Data wydarzenia:
07 Grudzień 2021 godz. 18:00
Lokalizacja:
Świetlica w Rudach
Ceny biletów: 
20 zł

Świetlica Środowiskowa w Rudach zaprasza dzieci powyżej 3. roku życia na spotkanie z Mikołajem! Zanim jednak odwiedzi nas ten wyczekiwany przez cały rok starszy pan, wspólnie obejrzymy widowisko pt. "Zimowa opowieść". Następnie wszystkie grzeczne dzieci będą mogły spodziewać się wręczenia prezentów. Spotkanie odbędzie się 7 grudnia o godzinie 18:00.

Wydarzenie dla dzieci od 3 lat.

  • Warunkiem udziału w imprezie jest zakup biletu dla dziecka (oraz rodzica/opiekuna prawnego, jeżeli ten chce wziąć udział w widowisku lub dziecko wymaga obecności rodzica/opiekuna prawnego).
  • Prezenty dla dzieci zapewniają rodzice/prawni opiekunowie. Należy je dostarczyć do Świelticy w terminie 29.11-6.12 w godz. 15:00-18:00. Prezent należy czytelnie opisać imieniem, nazwiskiem i wiekiem dziecka. Dostarczanie prezentów jest dobrowolne.

Biorąc udział w wydarzeniu, należy pamiętać o dezynfekcji i maseczkach. Prosimy również o zapoznanie się regulaminem korzystania z oferty Pałacu Kultury Zagłębia w czasie pandemii koronawirusa, dostępnym TUTAJ.

Regulamin

Lokalizacja na mapie