Placówki

Mikołajki w KO Krąg

Data wydarzenia:
03 Grudzień 2021 godz. 17:00
Lokalizacja:
Klub Osiedlowy Krąg
Ceny biletów: 
20 zł

Zbliża się czas, na który z utęsknieniem czekają wszystkie grzeczne dzieci - mikołajki. Klub Krąg ogłasza zatem, że po długich, ale niezbyt trudnych negocjacjach, Mikołaj odwiedzi dzieci w naszej placówce! Stanie się to 3 grudnia o godzinie 17.00.

Jak zawsze zaczniemy od rozrywki - widowiska interaktywnego "Przygody ze świętym Mikołajem", w którym to dzieci będą miały decydujący głos i aktywny udział. Po tym wydarzeniu odbędzie się spotkanie z Mikołajem oraz rozdawanie wymarzonych prezentów.

Czas trwania: do 60 minut + rozdawanie prezentów
Spektakl dla dzieci od 3 lat

  • Warunkiem udziału w imprezie jest zakup biletu dla dziecka (oraz rodzica/opiekuna prawnego, jeżeli ten chce wziąć udział w widowisku lub dziecko wymaga obecności rodzica/opiekuna prawnego).
  • W siedzibie klubu nie można dokonywać rezerwacji biletów.
  • Prezenty dla dzieci zapewniają rodzice/prawni opiekunowie. Należy je dostarczyć do klubu w terminie 29.11-2.12 w godz. 14:00-18:00. Prezent należy czytelnie opisać imieniem, nazwiskiem i wiekiem dziecka. Dostarczanie prezentów jest dobrowolne.

Biorąc udział w wydarzeniu, należy pamiętać o dezynfekcji i maseczkach. Prosimy również o zapoznanie się regulaminem korzystania z oferty Pałacu Kultury Zagłębia w czasie pandemii koronawirusa, dostępnym TUTAJ.

Regulamin

Lokalizacja na mapie