Repertuar

Maja Cembrzyńska - koncert

Data wydarzenia:
11 Maj 2024 godz. 18:00
Lokalizacja:
Scena Sali Teatralnej PKZ
Ceny biletów: 
35 zł

11 maja o 18:00 w koncercie z publicznością na głównej scenie Pałacu Kultury Zagłębia wystąpi Maja Cembrzyńska!

Maja Cembrzyńska to 15-letnia wokalistka z Dąbrowy Górniczej, finalistka 5. edycji programu The Voice Kids, gra na pianinie i pisze własne piosenki. Pomimo młodego wieku odznacza się dużą wrażliwością i dojrzałością muzyczną. Najlepiej czuje się w muzyce jazzowej, r&b i soulowej. Jej autorytetami są artystki lat 80. i 90. między innymi Whitney Houston, Aretha Franklin, Etta James czy Barbra Streisand. Maja zdążyła zaprezentować swoje umiejętności w programach telewizyjnych i licznych konkursach, zdobywając pierwsze nagrody. Nastolatka śpiewa również w Miejskiej Orkiestrze Dętej w Dąbrowie Górniczej pod batutą Ireneusza Dustera. Marzy o rozwoju i karierze międzynarodowej.

Podczas koncertu zaprezentuje nowe aranżacje znanych już kompozycji jak i swoje utwory, wraz z towarzystwem pianina, gitary oraz trąbki. Będzie to niepowtarzalne wydarzenie muzyczne zarówno dla słuchaczy jak i dla samej wokalistki, gdyż koncert odbywa się w dniu jej urodzin. Usłyszymy największe hity muzyki polskiej, piosenki Seweryna Krajewskiego, Anny Jantar, jak i hity zagraniczne z repertuaru Lionela Richie, Ray'a Charles'a czy Stinga. Będziemy mogli posłuchać też nowszych kompozycji, w tym utworów Dawida Podsiadło. Maja wraz z kolegami przygotowują repertuar od dawna, zapewniają, że będzie to prawdziwa uczta muzyczna!

Wraz z Mają wystąpią:

- Aleksander Kubica (trąbka)
- Łukasz Sierpiński (klawisze)
- Aleksander Jałowiec (gitara)

ORGANIZATOREM WYDARZENIA JEST PAŁAC KULTURY ZAGŁĘBIA.

 

Lokalizacja na mapie

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Scena Sali Teatralnej PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia