Kino

Leonardo. Odkrywca - Weekendowe Kino Dzieci na Dzień Dziecka

Data wydarzenia:
02 Czerwiec 2024 godz. 11:00
Pokaż wszystkie
  • 01 Czerwiec 2024 godz. 11:00
  • 02 Czerwiec 2024 godz. 11:00
w lokalizacji: Kino KADR
Lokalizacja:
Kino KADR
Ceny biletów: 
15 złotych

Szanowni widzowie! Przypominamy, że kino Kadr jest kinem studyjnym, w którym chcemy, aby nic nie przeszkadzało w odbiorze filmu - dlatego prosimy o niekonsumowanie jedzenia i napojów w trakcie seansów.
Dziękujemy i życzymy udanego seansu.

1 czerwca zapraszamy na warsztaty między seansami o godz. 11:00 i 13:00 (malowanie buziek i przygotowywanie przypinek), zaś 2 czerwca od godz. 15:00 do 20:00 w praku Hallera odbywać się będzie MIASTECZKO KREATYWNE w ramach DNI DĄBROWY GÓRNICZEJ (rozpoczęcie pochodu o godz. 14:00 na Placu Wolności). Do zobaczenia!

Gatunek: animowany, familijny, przygodowy kraj produkcji: Francja/USA/Luksemburg 2023; czas trwania: 100 min
Reżyseria: Jim Capobianco, Pierre-Luc Granjon, obsada: polski dubbing

Wyrusz w porywającą podróż z być może największym geniuszem wszech czasów, w tej humorystycznej opowieści dla całej rodziny, inspirowanej życiem i twórczością Leonardo da Vinci.
Leonardo da Vinci nie potrafił zaspokoić swojej ogromnej ciekawości i był przy tym uparty. Opuszcza Włochy, aby zamieszkać na francuskim dworze, gdzie może swobodnie eksperymentować wymyślając maszyny latające, niesamowite pojazdy oraz badając ludzkie ciało. To właśnie we Francji, wspólnie z żądną przygód i zuchwałą księżniczką Marguerite, Leonardo znajdzie odpowiedź na najważniejsze pytanie: "Jaki jest sens tego wszystkiego"?

źródło: Best Film

Lokalizacja na planie PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia