Repertuar

Lao Che - ZagłębieWood 2018

Data wydarzenia:
18 Październik 2018 godz. 19:00
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
25 zł
Uwaga! Brak możliwości telefonicznej rezerwacji biletów na festiwalowe wydarzenia.

18 października o 19:00 w Sali Teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia odbędzie się trzeci koncert w ramach Dąbrowskiego Festiwalu Kultury ZagłębieWood 2018! Na deskach dużej sceny wystąpi LAO CHE!

LAO CHE ma na swoim koncie siedem wydanych albumów (sześć studyjnych i jeden koncertowy), dwa DVD koncertowe i kilkaset zagranych koncertów w kraju i poza jego granicami. Na początku 2018 roku zespół wydał album Wiedza o społeczeństwie, który w szybkim tempie zyskał status złotej płyty. Zespół sięga w niej do brzmień mogących kojarzyć się z muzyką rozrywkową lat osiemdziesiątych jednak podanych w charakterystyczny dla twórczości zespołu przetworzony sposób, nawiązujący do wielu gatunków muzycznych. Za produkcję płyty ponownie odpowiada Piotr "Emade" Waglewski oraz Filip "Wieża" Różański. Do zespołu dołączył nowy muzyk - Karol Gola (saksofon barytonowy, klawisze, flet) znany między innymi z zespołów Pink Freud czy Jazzombie. Tytułowa Wiedza o Społeczeństwie to saga o ludzkich perypetiach. Poczynania ludzi - ich słabości, obawy, wątpliwości, uczucia, spostrzeżenia i marzenia ukazane z perspektywy Człowieka, Polaka, Ziemianina.

Skład zespołu:
Mariusz Denst 
Hubert Dobaczewski 
Michał Jastrzębski-Szwed 
Rafał Borycki 
Filip Różański 
Maciek Dzierżanowski 
Karol Gola

Pełny program Dąbrowskiego Festiwalu Kultury ZagłębieWood 2018 w PKZ.

Fot. Marcin Klinger

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia