Repertuar

KRÓL - Trasa Nieumiarkowania (ZMIANA TERMINU NA 29.04.2021 - NOWA PŁYTA, NOWA TRASA)

Data wydarzenia:
26 Marzec 2021 godz. 19:00
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
45 zł

Informujemy, że koncert Króla 26 marca się nie odbędzie. Dlaczego? Ponieważ Król wydał nową płytę i tym samym rusza w nową trasę koncertową, która będzie miała również swój przystanek w Pałacu Kultury Zagłębia 29 kwietnia o 19:00! Bilety zachowują swoją ważność i są już dostępne w nowym wydarzeniu. 

26 marca g. 19:00 - warto zapamiętać tę datę i już zakupić bilet, ponieważ tego dnia na scenie głównej Pałacu Kultury Zagłębia wystąpi KRÓL, czyli Błażej Król ze swoją najnowszą płytą Nieumiarkowania!

Zanim zdecydują się Państwo wziąć udział w wydarzeniu, prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM korzystania z obiektu w trakcie trwania pandemii koronawirusa.

Błażej Król to jeden z najbardziej utytułowanych muzyków i tekściarzy młodego pokolenia, który od lat sumiennie toruje sobie drogę z niezależnego światka na sceny największych festiwali i na łamy opiniotwórczej prasy muzycznej. Karierę rozpoczynał w duecie z Maurycym Kiebzakiem Górskim jako UL/KR. W 2014 Król postanowił wydać pierwszą płytę solową. Szerszej publiczności dał się poznać za sprawą albumów Nielot, Wij (2015) oraz Przez Sen (2016), Przewijanie na podglądzie (2018) - za który został nagrodzony Mateuszem Trójki i został nominowany do Fryderyka, a także ostatniego albumu Nieumiarkowania (2019) - za który otrzymał Paszport Polityki. Błażej Król był również jednym z trojga muzyków, którzy stworzyli i wykonali hymn tegorocznej edycji Męskiego Grania pt. Świt, który przez ostatnie dwa miesiące zyskał prawie 14 milionów wyświetleń w serwisie YouTube.

Dziennikarze muzyczni o płycie Nieumiarkowania:

- Teksty, gęste od znaczeń i na równi z muzyką budujące klimat - Mirosław Pęczak (Polityka)

- Taki fenomen tej płyty. Kompozycje tak dobre, że po prostu chce się je zapętlać (...) - Dawid Musiał (somusic.pl)

Jeżeli więc podejmiemy pewien wysiłek intelektualny, nagle może okazać się, że "Nieumiarkowania" to jeden z lepszych rodzimych albumów tego roku - Rafał Szymborski (Interia Muzyka)

Skład:
Błażej Król - wokal, gitara
Iwona Król - syntezatory, wokal
Thomas Fietz - perkusja
Jan Migdal - gitara basowa

Fot. Asia Babiel

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia