Repertuar

Kortez z zespołem - koncert

Data wydarzenia:
24 Marzec 2018 godz. 19:00
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
Parter normalny - 70 zł
Parter ulgowy - 63 zł
Balkon normalny - 60 zł
Balkon ulgowy - 54 zł

BRAK BILETÓW

Po dwuletniej przerwie i wydaniu kolejnej płyty Kortez ponownie odwiedzi Pałac Kultury Zagłębia, podczas swojej nowej trasy koncertowej. Artysta, który poprzednim razem zapełnił Salę Teatralną do ostatniego miejsca, a kolejka osób po jego autograf mierzyła ok. 100 metrów, zaprezentuje materiał z nowego albumu 24 marca o godzinie 19:00. 

Kortez w nowym roku ponownie wyrusza w trasę promującą jego drugą płytę Mój dom (premiera 3.11.2017 r.), a po dwóch tygodniach osięgnęła status Złotej Płyty debiutując na OLISie na pierwszej pozycji. Singiel Dobry moment dotarł na szczyt Listy Przebojów, między innymi radiowej Trójki, a na YouTube przekroczył już 3 mln. odsłon. Jesienna trasa została wyprzedana w całości. Kortez wspólnie z zespołem odwiedził ponad 30 miast. 

Kilka słów o nowym albumie:
Czegoś podobnego dawno u nas nie było - Mirosław Pęczak (Polityka).
Mój dom to zdecydowanie jedna z najlepszych płyt tego roku - Artur Wojtczak (Music Is).
Czegokolwiek oczekiwaliście po drugiej płycie artysty z jednym z najbardziej spektakularnych debiutów polskiej muzyki, macie to, tylko bardziej - Kaśka Paluch (onet.pl).

Fot. Bartosz Kowal 

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia