Repertuar

KORTEZ & Panieneczki - koncert trasy Hej Wy

Data wydarzenia:
16 Listopad 2018 godz. 19:00
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
Parter - 99 zł | 129 zł
Balkon - 79 zł
Bilety dostępne wyłącznie na www.eventim.pl/goodtaste oraz w sklepach sieci Empik, Saturn i Media Markt od 25 czerwca. PKZ nie prowadzi sprzedaży biletów na ten koncert.

16 listopada o 19:00 na scenie Pałacu Kultury Zagłębia wystąpi artysta, który w Dąbrowie Górniczej czuje się jak w domu. Każdy jego koncert zapełnia Salę Teatralną PKZ do ostatniego miejsca! KORTEZ wraz z zespołem zagra na pałacowych deskach w ramach trasy Hej Wy! Supportować go będzie zespół Panieneczki!

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (np. Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Tej jesieni Kortez zagra kilkadziesiąt koncertów o retrospektywnym charakterze. Większość z nich odbędzie się w dużych, wygodnych salach z miejscami siedzącymi. Będzie można na nich posłuchać wybranych piosenek ze wszystkich dotychczasowych wydawnictw Korteza.

Trasę Hej Wy poprzedzi ukazanie się Mini domu (premiera 21.09.2018), który jest zbiorem EPek pochodzących z podwójnie platynowego albumu Mój dom. Na płycie znajdą się także dwa nowe utwory: Hej wy i Jak stare drzewa. Kortezowi towarzyszyć będzie zespół w składzie: Krzysztof Domański, Kuba Galiński, Lesław Matecki i Marcin Ułanowski.

W wybranych miastach gościem specjalnym będą Panieneczki.

ORGANIZATOR
Andrzej Skrzypczak/COO/Production Manager
tel. 724 646 384
andrzej@goodtaste.pl
www.goodtaste.pl

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia