Repertuar

Koncert „Wygrajmy Razem Mimo Wszystko”

Data wydarzenia:
12 Grudzień 2015 godz. 17:00
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
biletów brak

To już szósta odsłona niezwykłego koncertu pt. „Wygrajmy Razem Mimo Wszystko”. Głównym organizatorem projektu jest fundacja „Wygrajmy Razem” z Dąbrowy Górniczej prowadzona przez dwójkę wokalistów i pasjonatów: Karolinę Żelichowską i Łukasza Barucha. Współorganizatorem koncertu jest Pałac Kultury Zagłębia oraz (już po raz trzeci) fundacja Anndy Dymnej „Mimo wszystko”– stąd nazwa koncertu. Ponadto realizacje koncertu wspiera 9 partnerów.

Na scenie Sali teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia wystąpią wybitnie uzdolnieni artyści wspierani przez fundację „Wygrajmy Razem”, którzy przyjadą m.in. z Krakowa, Wrocławia, Rypina i Bielska - Białej. W popisach wokalnych będą im towarzyszyć utalentowani dąbrowscy wokaliści. Nie zabraknie również działającego przy fundacji zespołu wokalnego „Mezalians Art”. Ponadto swoje umiejętności wokalne zaprezentuje chór „Wiara” z dąbrowskiego koła PZN i aktorzy z WTZ „Otwarte Serca”, w przedstawieniu bez słów pt. „Królowa Śniegu”.

Podobnie jak we wcześniejszych edycjach „Wygrajmy Razem Mimo Wszystko”, podczas koncertu zabrzmi wiele przebojów muzyki rozrywkowej, a publiczność razem z artystami będzie mogła zaśpiewać znane hity, w tym kolędy w ramach mini karaoke. W roli akompaniatora wystąpi Miejska Orkiestra Dęta w Dąbrowie Górniczej, a rozśpiewaną imprezę poprowadzi popularna dziennikarka TVP1 – Paulina Chylewska.
Termin tegorocznej imprezy zbiega się w czasie z akcją charytatywną Programu Pierwszego Polskiego Radia „Choinki Jedynki”. Celem radiowej inicjatywy jest zbiórka pieniędzy na działalność fundacji „Mimo wszystko” Anny Dymnej i fundacji „Wygrajmy Razem” z Dąbrowy Górniczej.

W ramach koncertu zostaną również zaprezentowane dzieła podopiecznych WTZ „Otwarte Serca” i uczniów SOSW, które będą  przedmiotem wystawy i kiermaszu świątecznego.

W tym roku koncert „Wygrajmy Razem Mimo Wszystko” uczci jubileusz pięciolecia istnienia fundacji „Wygrajmy Razem”

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia