Repertuar

Koncert Wiedeński

Data wydarzenia:
11 luty 2018 godz. 17:00
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
Parter I - 85 zł
Parter II - 80 zł
Balkon - 75 zł

Największe przeboje Johanna Straussa oraz najpiękniejsze arie i duety z operetek wiedeńskich - to czeka nas 11 lutego o godz. 17:00 w Pałacu Kultury Zagłębia, kiedy na scenie Sali Teatralnej zobaczymy i usłyszymy Koncert Wiedeński w wykonaniu wybitnych polskich solistów oraz Kameralny Zespół Straussowski.

Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie. Tej gali nie można przegapić, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady. Zabrzmią największe przeboje króla walca - Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek Zemsta nietoperza, Baron cygański, Wesoła Wdówka, Księżniczka Czardasza oraz Kraina Uśmiechu. Publiczność usłyszy m.in.: walc Nad Pięknym Modrym Dunajem, arię Barinkaya Wielka sława to żart, duet wszech czasów Usta milczą dusza śpiewa czy polkę Tritsch-Tratsch. Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu. 

Bilety dostępne także na portalu ebilet.pl

Organizator: Tomczyk Art Jędrzej Tomczyk, tel. 504 091 909

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia