Repertuar

koncert Śląska Piwnica Artycha w cyklu Opary Gitary

Data wydarzenia:
24 Kwiecień 2015 godz. 19:00
Lokalizacja:
Piwnica teatralna
Ceny biletów: 
10 zł

Ten wieczór to koncert spod znaku piosenki poetyckiej w wykonaniu Jerzego Moskały z zespołem oraz duetu Zbyszek Teper i Rysiek Bernaś.

Zbigniew Teper - poeta, bard z Zagłębia.
Członek Stowarzyszenia Twórców Kultury Zagłębia Dąbrowskiego. Mieszka w Sosnowcu lecz emocjonalnie zahacza również o Śląsk.  Współpracuje ze Śląską Piwnicą Artycha, która działa pod patronatem Stowarzyszenia Dziedzictwo Kultury. Współpracuje także ze środowiskiem miasta Tychy. Obecnie pracuje nad wydaniem płyty pt. „Magiel czasu”.

Jerzy Moskłała - kompozytor, autor tekstów, aranżer, multiinstrumentalista, bard ze Śląska.
Prezes i założyciel Stowarzyszenia Kultury „Drzewo Dobrej Woli”, założyciel i v-ce prezes Stowarzyszenia Dziedzictwo Kultury. Właściciel  Telewizji Polonijnej Tv Culture, Śląskiej Piwnicy Artycha i studia nagrań. Twórca wielu projektów kulturowych i festiwali. Współpracuje z wieloma artystami z regionu Śląska i nie tylko oraz z instytucjami kultury i mediami takimi jak Radio Katowice, Telewizja Katowice, Telewizja TVS i nnymi.

O sobie pisze:
Jestem zadowolony z możliwości  tworzenia  różnych projektów związanych z kulturą, ale najbardziej lubię pisać i nagrywać piosenki, które czasami  ktoś chętnie słucha.
 

 

Lokalizacja na planie PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia