Repertuar

Koncert Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert...

Data wydarzenia:
13 Marzec 2022 godz. 19:30
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
85 zł - 130 zł

"30 lat jak jeden koncert…", czyli zespół Raz Dwa Trzy w jubileuszowej odsłonie na głównej scenie Pałacu Kultury Zagłębia, 13 marca 2022 o godz. 19:30.

30 lat temu, na korytarzu akademika w Zielonej Górze, trójka młodych ludzi zagrała pierwsze wspólne dźwięki i zaczęła się historia. Historia zespołu, który pozostał wierny sobie i swojej muzycznej drodze, konsekwentnie krocząc obok głównego nurtu. Historia zespołu, który w tylko sobie znany sposób potrafił połączyć talent literacki Adama Nowaka z muzyczną finezją i  fantazją, wytwarzając swój własny, charakterystyczny i rozpoznawalny muzyczno-literacki język. Zespołu, który w niedościgniony sposób zinterpretował piosenki Osieckiej i Młynarskiego - z pełnym szacunkiem dla pierwowzorów. Nadto zespołu, który przez te wszystkie lata zbudował ogromną więź ze słuchaczami, grając tysiące koncertów – od małych klubów, po wielkie sale koncertowe. To właśnie koncerty stały się znakiem rozpoznawczym Raz Dwa Trzy - jego swoistym DNA. Koncertami również - bez wielkich fet, akademii i transmisji - pragniemy uczcić Naszą z Wami przyjaźń i wyrazić wdzięczność za to, że z nami jesteście - zespół Raz Dwa Trzy.

Te 30 lat minęło nam jak jeden koncert!

Przebywając w Pałacu Kultury Zagłębia i jego placówkach należy przestrzegać aktualnych wytycznych sanitarno-epidemicznych.
We wszystkich obiektach obowiązuje noszenie maseczek.

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia