Repertuar

Koncert Pablopavo i Ludziki + support Nasennie

Data wydarzenia:
06 Listopad 2015 godz. 19:00
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
Normalny - 20 zł
Ulgowy - brak

Pablopavo – artysta, który swoją przygodę z muzyką rozpoczął w 1993 roku, zaliczający się do czołówki muzyków z Agencji Koncertowo-Wydawniczej Karrot Kommando. Jego debiutancki krążek w kolaboracji z Ludzikami pt.: „Telehon”, ujrzał światło dzienne w 2009 roku, zachwycając recenzentów wszelkiej maści. Sukces płyty sprawił, iż do artysty szybko przypięto metkę „warszawskiego barda”. W 2011 roku ukazał się ich drugi album „10 piosenek”. W styczniu ubiegłego roku wydali swoją trzecią płytę – po trzyletniej przerwie – pod nazwą „POLOR”. To właśnie „Dancingowa piosenka miłosna” z tej płyty szczytowała na listach przebojów, zajmując między innymi  4. Miejsce w „Liście Przebojów Trójki”. Utwory zespołu charakteryzują się wysokim poziomem literackim. Tezę tą potwierdzają zdania recenzentów, którzy przeganiają się w chwaleniu warstwy tekstowej piosenek.

W skład zespołu Pablopavo i Ludziki wchodzą: wspomniany Pablopavo, czyli Paweł Sołtys (wokal, autor tekstów), Earl Jacob (chórki), Radek Polakowski (skrzypce, akordeon, melodika), Raffi Kazan (gitara elektryczna, akustyczna), Emiliano Jones (bas, instrumenty klawiszowe, programowanie), Dj Zero (skrecze, mpc, programowanie), Jakub Kinsner (perkusja), Barton (dub master).

 

Nasennie (zespół wystąpi jako support przed Pablopavo, czas trwania około 30 min.)

Początki zespołu NaSenNie sięgają 2009 roku, kiedy to Dariusz Sarnicki (gitara), Daniel Ujdak (gitara basowa) i Michał Wypych (perkusja) nawiązali kontakt za pośrednictwem Internetu. Jak się potem okazało znali się już wcześniej, kiedy to koncertowali z innymi zespołami. Połączyli swoje siły, rozpoczęły się próby. Dołączyła do nich Agnieszka Kwaśniak (wokal). Kiedy zespół miał już pełny skład zaczęli nagrywać. Postało 11 utworów, zróżnicowanych muzycznie, żywiołowych i nieszablonowych, zwieńczonych pod tytułem płyty: „Hokusy Pokusy”. Zespół grał na licznych festiwalach rockowych m.in.: w Katowicach, Skierniewicach, Pabianicach, Olkuszu i Łodzi. Członkowie zespołu pytani o to, co jest najważniejsze w życiu muzyka, zgodnie odpowiadają: „Bezpośredni kontakt z publicznością”.

Koncert odbędzie się w ramach Festiwalu Kultury Zagłębie Wood.

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia