Repertuar

Koncert muzyki filmowej

Data wydarzenia:
25 Październik 2024 godz. 19:00
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
179 zł | 199 zł
Pałac Kultury Zagłębia nie pośredniczy w sprzedaży biletów na to wydarzenie.

25 października o godz. 19:00 zapraszamy do Sali Teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia na wyjątkowy koncert dla wszystkich miłośników muzyki filmowej!

Już niebawem odbędzie się wyjątkowy koncert, który przeniesie nasze zmysły w magiczny świat dźwięków i emocji. To niezapomniana muzyczna podróż przez historię ścieżek dźwiękowych, które na zawsze pozostały w naszych sercach.

Orkiestra pod batutą utalentowanego dyrygenta przeprowadzi Państwa przez różne gatunki… czekają na Was pasjonujące tematy muzyczne zarówno z filmów akcji, jak i dramatów czy romansów… nie można zapomnieć również o solistach, którzy dodadzą temu wydarzeniu wyjątkowej magii.

Podczas koncertu usłyszymy klasyki filmowego ekranu, takie jak „Titanic”, „James Bond”, „Ojciec Chrzestny” i wiele innych…

Wyobraźcie sobie, jakie emocje wzbudzi ta muzyka, kiedy usiądziecie w czerwonych fotelach teatru i zamkniecie oczy. Nie będziecie już wtedy tylko zwykłymi widzami, lecz bohaterami tych filmowych historii.

Nie przegapcie tej okazji! Już teraz rezerwujcie sobie czas i kupujcie bilety na ten niepowtarzalny koncert muzyki filmowej. To wydarzenie, które na długo zostanie w Waszej pamięci jako jedno z najsilniejszych przeżyć muzycznych.

 

Dyrygent: Michał Kocimski

Orkiestra: Maximus

 

*Wydarzenie przeniesione z 15.03.2024 na 25.10.2024.

W PRZYPADKU JAKICHKOLWIEK PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT Z ORGANIZATOREM LUB BILETERIĄ, NA KTÓREJ ZAKUPILI PAŃSTWO BILETY.

ORGANIZATOREM I PRODUCENTEM WYDARZENIA JEST AGENCJA ARTYSTYCZNA IDEA ART

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia