Repertuar

Koncert Julii Pietruchy - impreza towarzysząca ZagłębieWood

Data wydarzenia:
15 Październik 2016 godz. 18:00
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
Parter I i II, bilet normalny - 50 zł
Balkon I, bilet normalny - 40 zł
Parter I i II, bilet ulgowy - 45 zł
Balkon I, bilet ulgowy - 36 zł

Piękna, o delikatnym głosie, swoją muzyką potrafi wprowadzić w stan nirwany, a wyobraźnię odbiorcy wysłać w podróż do raju – Julia Pietrucha ze swoim debiutanckim albumem „Parsley” wystąpi na deskach Pałacu Kultury Zagłębia 15 października o godzinie 18.00. Koncert stanowić będzie imprezę towarzyszącą Festiwalowi Kultury ZagłębieWood.

Julia Pietrucha zasłynęła jako aktorka serialowa i filmowa. W kwietniu 2016 roku samodzielnie wydała swój debiutancki album Parsley zainspirowany kilkumiesięczną podróżą po Azji. Płyta prezentuje 15 autorskich piosenek w balladowym klimacie pop, z elementami folku i wiodącymi dźwiękami ukelele. Projekt powstał we współpracy z najbliższymi przyjaciółmi, a oprawę graficzną stworzył scenograf Ian Dow. Cały pierwszy nakład płyty został wyprzedany i znalazł się pośród najpopularniejszych na serwisie iTunes. Sam album spotkał się z bardzo dobrym uznaniem krytyki. Debiut został scharakteryzowany jako zaskakujący i porywający. W 2016 roku Pietrucha została zaproszona na scenę Open’er Festival, gdzie z entuzjazmem przyjęła ją ponad tysięczna publiczność. W następnych dniach singiel On My Own, promujący płytę Parsley, znalazł się na wysokim miejscu na Liście Przebojów Programu 3 Polskiego Radia. Dnia 17 lipca 2016 roku Julia zagrała koncert w Muzycznym Studio Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej. Gościem specjalnym podczas muzycznego wieczoru był Dawid Podsiadło, a koncertu można było wysłuchać na antenie Trójki.

 

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia