Repertuar

Kolacja dla głupca - spektakl

Data wydarzenia:
24 luty 2023 godz. 17:30
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
130 zł | 120 zł | 90 zł
dostępne na kupbilecik.pl
Pałac Kultury Zagłębia nie pośredniczy w sprzedaży biletów

Zapraszamy na hit teatralny - spektakl pt. Kolacja dla głupca w gwiazdorskiej obsadzie już 24 lutego 2023 o godz. 17:30 i 20:15 na scenie Pałacu Kultury Zagłębia.

Tytułowa "kolacja dla głupca" ma być jedną z wielu, które we wtorkowe wieczory Pierre Brochant, bogaty wydawca i człowiek sukcesu, urządza ze swoimi wpływowymi przyjaciółmi. Na każdą zapraszają wyjątkowych nieudaczników, będących nieświadomymi niczego obiektami kpin i uczestnikami konkursu na największego frajera. Jak to często w komediach bywa, nieoczekiwany splot wydarzeń powoduje, niespodziewany zwrot akcji, w wyniku którego nie dochodzi do zaplanowanej kolacji a spotkanie głównych bohaterów Pierra Brochanta i Francoisa Pignona przeradza się w arcyzabawny spektakl. W komiczny sposób ukazuje bohaterów, ich słabości i wady. KOLACJA DLA GŁUPCA - to hit teatralny, od lat grany na deskach wielu światowych teatrów! To znakomita gra aktorska, wartka, zabawna akcja i zaskakujący finał. 

Obsada: 

Cezary Żak
 Bartłomiej Topa
Małgorzata Pieczyńska
Agnieszka Więdłocha/Marta Chodorowska
Witold Dębicki
Michał Zieliński

 

Organizator: 
Agencja Artystyczna CERTUS
ul. Dąbrowskiego 36/4
42-200 Częstochowa

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia