Repertuar

Kobieta idealna - spektakl

Data wydarzenia:
07 Listopad 2019 godz. 19:00
Lokalizacja:
Sala teatralna
Ceny biletów: 
Parter - 80 zł | 90 zł
Balkon - 60 zł

7 listopada o 19:00 publiczność Pałacu Kultury Zagłębia pozna Kobietę Idealną - spektakl w reżyserii Stefana Friedmanna i Adrianny Biedrzyńskiej w doborowej obsadzie.

Greta i Albert, małżeństwo aktorów wiedzie szalone życie walcząc o swoje miejsce na scenie i w związku. Czy należy się godzić z upływającym czasem? Każde z nich radzi sobie z tym na swój sposób. Greta stawia czoła przyszłości za pomocą zabiegów chirurgii estetycznej powoli tracąc rysy twarzy. Natomiast Albert biernie się jej poddaje... do czasu. Przyszłość... Co przyniesie kolejny dzień? I jak nie dać się zepchnąć ze sceny, nie tylko tej zwanej życiem? 

Pewnego dnia w życiu małżeńskiego duetu pojawia się dwóch braci. Modest jest lekarzem medycyny estetycznej oferującym Grecie wieczną młodość, a może i miłość? Jego starszy brat, Gerard to mecenas, który reprezentuje tylko bogatych i wpływowych klientów. Który z nich skrywa tajemnicę? A gdyby tak pewnego dnia twoja ciotka umarła i zapisała Ci 70 milionów dolarów? Mecenas Gerard musi skontaktować się z Gretą, żeby przekazać jej spadek. Od tej pory gra idzie o najwyższą stawkę. Albert przypadkowo odbiera telefon od mecenasa i wymyśla plan akcji, żeby jako Greta przejąć spadek. Nie spodziewa się, że mecenas wszystko dokładnie już zaplanował, aby wyłudzić majątek. Kto ostatecznie wpadnie, i w czyją pułapkę, i kto okaże się mistrzem blefu? Czy na pewno wszystko jest takie, jak nam się wydaje? Znakomita komedia pomyłek, intryg i zwrotów akcji, która na wesoło ukazuje rozterki każdego z nas. Sekret, spisek, zmowa, oszustwo, gierki, romans - jak się w tym wszystkim nie pogubić, skoro każdy ma coś do ukrycia? Wszyscy grają przemyślane przez siebie role. Uleczyć ich może tylko prawdziwa miłość, ale jak się połapać kto jest kim, żeby odpowiednio ulokować uczucia?

Czy kobieta idealna istnieje? Świetna kobieta, ale chyba zbyt optymistyczna.

Reżyseria: Stefan Friedmann, Adrianna Biedrzyńska
Producent: Leszek Kwiatkowski
Kostiumy i scenografia: Małgorzata Tarasiewicz-Wosik
Muzyka: Mariusz Telicki

Obsada:

Dorota Stalińska
Artur Dziurman
Michał Milowicz
Mikołaj Krawczyk

ORGANIZATOR
E-KABARETY
biuro@e-kabarety.pl

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia