Kino

Kicia Kocia pod choinkę - Mikołajkowy seans przedpremierowy ze spotkaniem z Mikołajem!

Data wydarzenia:
06 Grudzień 2023 godz. 16:00
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
15 złotych

Zapraszamy na specjalny przedpremierowy seans "Kici Koci pod choinkę" w Mikołajki w sali Teatralnej PKZ o godz. 16:00, połączony ze spotkaniem z Mikołajem! 

6 grudnia o 16:00 w Sali Teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia odbędzie się przedpremierowy pokaz filmu "Kicia Kocia pod choinkę" oraz spotkanie z Mikołajem! Dzieciaki będą mogły znaleźć na swoich miejscach prezent, który przyniósł sam Mikołaj, który pojawi się na scenie!

Co należy zrobić?
1. Kup bilety na seans dla siebie i dziecka.
2. W dniach 27 listopada - 1 grudnia (w godz. 8:00 - 17:00) odwiedź Dział Organizacji Imprez (p. 327 lub 326).
Pracownikom w tych pokojach powiedz, że chcesz brać udział w seansie ze spotkaniem, okaż bilety i dostarcz prezent dla dziecka.
3. 6 grudnia dziecko odnajdzie swój prezent na swoim miejscu na widowni.
4. Na scenie pojawi się Mikołaj, by przywitać dzieci.

Regulamin

Więcej informacji pod nr tel. 32 733 88 03; 32 733 88 20; 32 733 88 15

Gatunek: animowany, świąteczny kraj produkcji: Polska 2023; czas trwania: 42 min
Reżyseria: Marta Stróżycka, obsada: polski dubbing

Pora na zimowe spotkanie z Kicią Kocią na wielkim ekranie! Wspólnie odwiedzimy bibliotekę, wsiądziemy do pociągu i pobawimy się w śniegu! Co jeszcze czeka naszą sympatyczną bohaterkę? W życiu Kici Koci ciągle coś się dzieje. Kiedy nie lepi bałwana i nie rzuca się śnieżkami z Packiem, Adelką i Juliankiem, rusza z tatą w podróż i przekonuje się, że kolej to świetna sprawa! Innego dnia w poszukiwaniu lektur do poduszki zajrzy do biblioteki, gdzie dowie się, jak powstają książki. Także w domu czeka na nią sporo nowości. Wraz z babcią przyrządzi smaczną zupę i upiecze ciasteczka, żeby chwilę później ganiać z odkurzaczem po całym pokoju. Z nadmiaru wrażeń trochę się rozchoruje i nie będzie mogła zasnąć, ale dzięki pomocy czujnej mamy szybko stanie na nogi!

źródło: Stowarzyszenie Nowe Horyzonty

 

 

 

 

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia