Repertuar

Kawiarniane PianoLove - minikoncert Łukasza Szubskiego

Data wydarzenia:
20 Marzec 2019 godz. 17:00
Lokalizacja:
Kawiarnia
Ceny biletów: 
wstęp wolny - liczba miejsc ograniczona

Pałac Kultury Zagłębia zaprasza na pierwszy minikoncert pianistyczny w Kawiarni Pałacowej! 20 marca o 17:00 przy czarno-białej klawiaturze pianina zasiądzie Łukasz Szubski, który w ramach cyklu Kawiarniane PianoLove, umili czas gościom siedzącym przy stolikach i pijącym kawę. 

Łukasz Szubski - pianista, który w swoim bogatym repertuarze posiada kilkaset utworów muzyki filmowej, jazzowej, klasycznej, a także wiele własnych aranżacji popowych i rockowych hitów. Bardzo znany dąbrowskiej publiczności za sprawą duetu Dombrova Piano Duo. Od wielu lat gra na małych i wielkich polskich scenach, począwszy od tej w Pałacu Kultury Zagłębia, przez sceny kameralne, aż po koncerty z okazji premier luksusowych samochodów. 

Kawiarniane PianoLove - Kawiarnia PKZ z początkiem 2019 roku zyskała nową nazwę oraz nowy wystrój. W eleganckiej Kawiarni Pałacowej można teraz usiąść przy kawie i cieście w otoczeniu gwiazd polskiej estrady, których autografy z dedykacjami zawisły na ścianach kawiarni. Goście mogą także poczytać książkę, posłuchać muzyki z gramofonu, zagrać w grę planszową, a od 20 marca również posłuchać muzyki na żywo, którą zaprezentują lokalni pianiści. Program każdego z godzinnych koncertów będzie stanowić niespodziankę i zależeć wyłącznie od muzyka, który zasiądzie przy instrumencie. Kawiarniane PianoLove to cykl cotygodniowych koncertów, którego pierwsza odsłona potrwa do końca maja.

Fragment koncertu Łukasza Szubskiego z innego pałacowego cyklu zatytułowanego Scena/anecS:

 

Lokalizacja na planie PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia