Repertuar

Kawiarniane PianoLove - Jerzy Kołodziej & Alicja Kulik

Data wydarzenia:
09 Kwiecień 2019 godz. 18:00
Lokalizacja:
Kawiarnia
Ceny biletów: 
wstęp wolny - liczba miejsc ograniczona

Czwarty z występów w Kawiarni Pałacowej! 9 kwietnia o 18:00 przy pianinie zasiądzie Jerzy Kołodziej, który w ramach cyklu Kawiarniane PianoLove, umili czas gościom kawiarni w Pałacu Kultury Zagłębia wraz z utalentowaną wokalistką Alicją Kulik.

Kawiarniane PianoLove - cykl cotygodniowych występów lokalnych pianistów, którzy grając wybrane przez siebie utwory, umilą spotkanie towarzyskie, rozmowę lub po prostu picie kawy w murach pałacowej kawiarni.

Jerzy Kołodziej - urodzony w 1955 roku w Dąbrowie Górniczej, absolwent Wyższej Szkoły Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie. Współpracował z największymi orkiestrami w kraju m.in. Orkiestrą Polskiego Radia i Telewizji, czy Filharmonią Narodową. Artysta nagrywał muzykę do popularnych polskich filmów oraz ścieżki muzyczne do audycji radiowych z udziałem wybitnych aktorów. Po powrocie ze stolicy kontynuował działaność artystyczną w placówkach kulturalno-edukacyjnych w rodzinnym mieście. Od 1992 roku pracuje jako instruktor w Pałacu Kultury Zagłębia, gdzie związany jest z Klubem Osiedlowym Helikon i Chórem Zorza.  Niebywały talent, co udowadniał wielokrotnie lokalnej publiczności. Wraz z nim wystąpi Alicja Kulik, która swoimi jazzowymi wokalizami wspomoże muzyczne aranżacje Jerzego Kołodzieja, który jak sam zapowiedział, chce przenieść gości Kawiarni w klimat retro.

Lokalizacja na planie PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia