Repertuar

Kawiarniane PianoLove - Jerzy i Karolina Kołodziej

Data wydarzenia:
14 Listopad 2019 godz. 18:00
Lokalizacja:
Kawiarnia
Ceny biletów: 
wstęp wolny - liczba miejsc ograniczona

Kolejna odsłona cyklu Kawiarniane PianoLove! 14 listopada o 18:00 w murach Kawiarni Pałacowej odbędzie się niezwykły występ do kawy. Niezwykły, gdyż w duecie. Przy biało-czarnej klawiaturze pianina zasiądzie dobrze znany Jerzy Kołodziej. Towarzyszyć mu będzie jego córka Karolina Kołodziej, która zagra na skrzypcach. Występ będzie stanowił muzyczną przystawkę do Koncertu Inaugurującego 14. Gorczycki Festiwal.

Kawiarniane PianoLove - cykl cotygodniowych występów lokalnych pianistów, którzy grając wybrane przez siebie utwory, umilą spotkanie towarzyskie, rozmowę lub po prostu picie kawy w murach pałacowej kawiarni.

Jerzy Kołodziej - urodzony w 1955 w Dąbrowie Górniczej, absolwent Wyższej Szkoły Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie. Współpracował z największymi orkiestrami w kraju m.in. Orkiestrą Polskiego Radia i Telewizji oraz Filharmonią Narodową. Artysta nagrywał muzykę do popularnych polskich filmów oraz ścieżki muzyczne do audycji radiowych z udziałem wybitnych aktorów. Po powrocie ze stolicy kontynuował działaność artystyczną w placówkach kulturalno-edukacyjnych w rodzinnym mieście. Od 1992 pracuje jako instruktor w Pałacu Kultury Zagłębia, gdzie związany jest z Klubem Osiedlowym Helikon i Chórem Zorza.

Karolina Kołodziej - absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi. Miała okazję współpracować z Filharmonią w Opolu, Krakowie, Łodzi oraz Katowicach. Uczestniczka wielu kursów mistrzowskich. Z dąbrowską sceną muzyczną związana od najmłodszych lat, z przyjemnością umili wieczór wykonując najpopularniejsze standardy muzyki światowej.

Lokalizacja na planie PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia