Repertuar

Kawa z Jolantą Fraszyńską

Data wydarzenia:
17 Listopad 2015 godz. 18:00
Lokalizacja:
"Agora" Duża
Ceny biletów: 
Normalny - 10 zł
Ulgowy - brak

Gościem najbliższego spotkania z cyklu „Salonu kultury. Kawy z Gwiazdą” będzie Jolanta Fraszyńska – aktorka filmowa i teatralna. Spotkanie poprowadzi Jacek Filus – dziennikarz Radia Katowice.

Jolanta Fraszyńska – pochodząca z Mysłowic, polska aktorka filmowa i teatralna. Jej działalność artystyczna rozpoczęła się w zespole taneczno-wokalnym w domu kultury. Swoja przyszłość wiązała początkowo z rolą wychowawcy, kończąc Studium Wychowania Przedszkolnego. W 1990 roku ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną we Wrocławiu. Występowała na deskach wielu teatrów m.in.: Teatru Polskiego we Wrocławiu oraz Teatru Dramatycznego w Warszawie. Grała w ponad 40 filmach i serialach, wcielając się w role sędziny, hakera czy żonę Ryśka Riedla – Golę Riedel. Ostatnio związana z serialem „M jak Miłość”. Aktorka, która realizuje się również na stanowisku dubbingowca. Podkładała głos w filmach: Mulan, Czerwony Kapturek – prawdziwa historia, Ralph Demolka i innych. W życiu prywatnym niezwykle pozytywnie nastawiona do życia osoba, wiecznie uśmiechnięta i odważna. Z pewnością przy kawie w Pałacu Kultury Zagłębia usłyszymy z jej ust nie jedną ciekawą historię.

Sponsorem głównym cyklu „Salon kultury. Kawa z Gwiazdą” jest

Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. jest spółką strategiczną dla polskiej gospodarki, odpowiedzialną za przesył gazu ziemnego oraz zarządzanie najważniejszymi gazociągami w Polsce. W chwili obecnej spółka rozpoczyna realizację strategicznego gazociągu wysokiego ciśnienia relacji Tworóg – Tworzeń.

Komisja Europejska w październiku 2013 roku przyznała inwestycji  status „Projektu o znaczeniu wspólnotowym”. Więcej informacji o inwestycji i znaczeniu statusu PCI dla rozwoju infrastruktury przesyłu gazu znajduje się na stronie internetowej GAZ-SYSTEM S.A.

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
"Agora" Duża

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia