Repertuar

Kawa z Gwiazdą - Sonia Bohosiewicz

Data wydarzenia:
27 Marzec 2017 godz. 17:30
Lokalizacja:
"Agora" Duża
Ceny biletów: 
10 zł

Ostatni raz gościła w Pałacu Kultury Zagłębia podczas Festiwalu Kultury ZagłębieWood w 2015 roku, podczas którego wystąpiła w monodramie Chodź ze mną do łóżka. Choć na co dzień widzimy ją na mniejszych - szklanych oraz większych - kinowych ekranach, to 27 marca o godzinie 18:00, będziemy mieli okazję zobaczyć ją na żywo, a nawet napić się z nią kawy - Sonia Bohosiewicz. Znana i lubiana aktorka będzie gościem drugiej w tym roku Kawy z Gwiazdą w Sali Agora Duża.

Sonia Bohosiewicz - aktorka teatralna, filmowa i serialowa, ale także artystka kabaretowa i piosenkarka. Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Dawniej ściśle związana z Teatrem Starym i Teatrem Słowackiego. Wielokrotnie nagradzana za swój talent aktorski, który mogliśmy podziwiać w filmach takich jak: Rezerwat, Wojna polsko-ruska oraz w serialach telewizyjnych m.in.: 39 i pół, Usta Usta czy Aida. Jej drugą po aktorstwie pasją jest śpiew. Wykonywała piosenki z repertuaru Ewy Demarczyk podczas 48. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu oraz Marka Grechuty w Projekcie Grechuta. Swojego głosu używa również do nagrywania dubbingu. Teraz usłyszymy i zobaczymy ją podczas spotkania z cyklu Kawa z Gwiazdą.

 

 

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
"Agora" Duża

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia