Repertuar

Kawa z Gwiazdą - Marek Siudym

Data wydarzenia:
07 Listopad 2017 godz. 17:30
Lokalizacja:
"Agora" Duża
Ceny biletów: 
10 zł

7 listopada o godzinie 17:30 spotkamy się z kolejną gwiazdą przy kawie. Gościem Pałacu Kultury Zagłębia w ramach cyklu Kawa z Gwiazdą będzie aktor, który lubuje się w rolach komediowych oraz postaciach charakterystycznych - Marek Siudym.

Marek Siudym ukończył PWST w Warszawie w 1974 r. Przez większość kojarzony ze swoimi rolami teatralnymi, choć w pamięć publiczności zapadł dzięki roli woźnicy węglarski w filmie Miś, Władka w serialu Złotopolscy oraz Stanisława w sitcomie Lokatorzy. Swój pierwszy raz na deskach teatru miał w 1975 roku, kiedy zagrał rolę w spektaklu Teatru Rozmaitości w Warszawie pt.: Manon Lascaut. Patrząc na karierę Pana Marka trzeba również zaznaczyć jego kilkunastoletnią pracę w Kabarecie Olgi Lipińskiej, jak również role w takich filmach i serialach jak Polskie drogi, Życie Kamila Kuranta, Zmiennicy czu Ubu Król. Pasją Marka Siudyma jest jeździectwo - był zawodnikiem w klubach jeździeckich Lotnik i Legia Warszawa. Był również instruktorem jeździectwa. Półzawodowo zajmował się treningiem koni oraz szkoleniem zawodników w konnych skokach przez przeszkody. Współpracował z najznamienitszymi polskimi aktorami i reżyserami.

Spotkania z dojrzałymi aktorami polskiej sceny niosą ze sobą najwięcej anegdot i ciekawostek z aktorskiego świata - niewątpliwie podobnie będzie podczas listopadowej Kawy z Gwiazdą, kiedy naprzeciw prowadzącej spotkanie (Agnieszki Strzemińskiej z Radia Katowice) usiądzie Marek Siudym.

Fot. Teatr Kwadrat

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
"Agora" Duża

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia