Repertuar

Kawa z Gwiazdą - Magdalena Zawadzka

Data wydarzenia:
04 Listopad 2016 godz. 18:00
Lokalizacja:
"Agora" Duża
Ceny biletów: 
Normalny - 10 zł
Ulgowy - brak

Wzdychał do niej największy z małych rycerzy, za zięcia miała prawie 40-letniego punk-rockowca, nie straszne jej były "Noce i dnie", ani "Wojna domowa", mężczyźni wzdychali i nadal wzdychają na jej widok – Magdalena Zawadzka – polska aktorka filmowa, teatralna i telewizyjna będzie pierwszym gościem "Kawy z Gwiazdą" w nowym sezonie, w przeddzień spektaklu "Klan Wdów", wystawianego w ramach Festiwalu Kultury ZagłębieWood, w Pałacu Kultury Zagłębia, w którym zagra jedną z ról.

Spotkanie jak zwykle w pałacowej Sali Agora, 4 listopada o godzinie 18.00.

Spotkanie poprowadzi Agnieszka Strzemińska z Radia Katowice.
 

Magdalena Zawadzka - aktorka, którą zna cała Polska. Dama polskiego filmu, serialu i spektaklu. Absolwentka PWST w Warszawie. Debiutowała w wieku 18 lat w filmie Jana Rybkowskiego "Spotkanie w Bajce". Zagrała główną rolę w komedii Pieczone gołąbki u boku Krzysztofa Litwina i w tym samym roku w komedii muzycznej Mocne uderzenie z Jerzym Turkiem. Popularność zdobyła dzięki roli Basi Wołodyjowskiej w filmie Pan Wołodyjowski i serialu Przygody pana Michała (1969). Zagrała m.in. w filmach: Rozwodów nie będzie, Klucze, Mazepa (Gustaw Holoubek był reżyserem i scenarzystą), Noce i dnie, Sublokator, Goodbye Rockefeller czy Łabędzi śpiew. Łącznie na swoim koncie ma ponad 40 ról filmowych i niezliczoną liczbę ról teatralnych.

Foto.: Michał Jarosiński - zdjęcia ze spektaklu "Klan Wdów"

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
"Agora" Duża

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia