Repertuar

Kawa z Gwiazdą - Lesław Żurek

Data wydarzenia:
23 luty 2018 godz. 18:00
Lokalizacja:
"Agora" Duża
Ceny biletów: 
15 zł

Wiele osób wie, że kawa smakuje najlepiej, gdy pije się ją w doborowym towarzystwie. Pałac Kultury Zagłębia od kilku sezonów stał się specjalistą w dobieraniu najlepszego towarzysza do wspólnego picia kawy, dzięki cyklowi o adekwatnej nazwie Kawa z Gwiazdą, którego ostatnie spotkanie odbyło się w grudniu. Teraz nadchodzi pierwsza w tym roku, długo oczekiwana przez wielu kawa z aktorem - Lesławem Żurkiem, który odwiedzi Salę Agora Duża 23 lutego o 18:00.

Lesław Żurek jest znanym i lubianym aktorem zarówno filmowym, serialowym jak i teatralnym. Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w 2005 roku. Niejednokrotnie występował na deskach Pałacu Kultury Zagłębia w komediach pokroju Single i Remiksy czy Single po japońsku oraz na wielkim ekranie Kina KADR w takich filmach jak: Mała Moskwa, Hel, Mniejsze Zło oraz Ogród Luizy. Oczywiście wspomniane tytuły to tylko skrawek jego dorobku aktorskiego. Oprócz bezpośredniego wcielania się w rolę podkłada również głos do postaci z gier komputerowych i postaci filmowych, a do najciekawszych można zaliczyć Lamberta w grze Wiedźmin 3, a także Legolasa w dwóch częściach filmu Hobbit.

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
"Agora" Duża

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia