Repertuar

Kawa z Gwiazdą - Katarzyna Tlałka

Data wydarzenia:
27 Kwiecień 2017 godz. 18:00
Lokalizacja:
"Agora" Duża
Ceny biletów: 
10 zł

Kwietniowa odsłona Kawy z Gwiazdą gościć będzie krakowską aktorkę telewizyjną i teatralną - Katarzynę Tlałkę. Piękna kobieta znana z roli w serialu Klan oraz desek Teatru Ludowego w Krakowie zawita do pałacowej Sali Agora 27 kwietnia o godzinie 18:00.

Katarzyna Tlałka - urodziła się w Krakowie, lecz swoją aktorską drogę chciała rozpoczać we Wrocławiu, jednak problemy zdrowotne pokrzyżowały jej szyki. Wróciła do Krakowa, gdzie ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. L. Solskiego w Krakowie i związała się trwale ze sceną Teatru Ludowego. Jej filmowym debiutem była rola w Spisie Czarownic, natomiast jej pierwszą rolą serialową była Kinga w Klanie, którą odgrywa od 17 lat. Swoje życie poświęciła głównie rodzinie i teatrowi, jednak zdarza się jej również podkładać głos w serialach animowanych dla dzieci. Obecnie można ją zobaczyć w siedmiu spektaklach w Krakowie m.in.: Akcie Równloegłym, Hotelu Westminster, Pół Żartem Pół Sercem czy Wychowance. W życiu prywatnym szczęśliwa mama trójki dzieci.

Spotkanie z cyklu Kawa z Gwiazdą tradycyjnie poprowadzi Agnieszka Strzemińska z Radia Katowice.

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
"Agora" Duża

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia