Repertuar

Kawa z Gwiazdą - Kacper Kuszewski

Data wydarzenia:
12 Grudzień 2017 godz. 17:30
Lokalizacja:
"Agora" Duża
Ceny biletów: 
15 zł
bilety zostały wyprzedane

12 grudnia o 17:30 w Sali Agora Pałacu Kultury Zagłębia odbędzie się ostatnia w tym roku Kawa z Gwiazdą. Jej gościem będzie aktor filmowy, serialowy i teatralny - Kacper Kuszewski! Spotkanie tradycyjnie poprowadzi Agnieszka Strzemińska z Radia Katowice.

Kacper Kuszewski - aktor i wokalista znany szerokiej publiczności m.in. z roli Marka Mostowiaka w serialu M jak miłość, zwycięstwa w programie Taniec z Gwiazdami oraz finalista w programie rozrywkowym Twoja Twarz Brzmi Znajomo. W 1999 roku ukończył Akademię Teatralną w Warszawie. W tym samym roku zagrał swoją pierwszą z ról w polskim filmie obyczajowym Jak narkotyk. Od tamtej pory można go było zobaczyć w obsadzie takich filmów i seriali jak Karol. Człowiek, który został papierzem, Hotel 52 czy obie części filmu Wkręceni. Oprócz gry aktorskiej zajmuje się również nagrywaniem dubbingu do zagranicznych filmów. Podkładał głos w 27 filmach m.in. w Gwiezdnych Wojnach i Harrym Potterze. Jako wokalista wydał Album Rodzinny w 2015 roku. W środkowisku aktorskim uważany jest za pracowitą i sympatyczną osobę, co gwarantuje niezwykłą atmosferę podczas spotkania w Pałacu Kultury Zagłębia.

 

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
"Agora" Duża

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia